Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A viking legendák - és a film

Go down 
+4
Dominika13
Sue
Aleex
LuluDarling
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 7:41 am

Én ilyen színész hasonlítgatósat nem csináltam, de nemrég láttam egy képet ahol Jeff Bridges volt felvetve Odin szerepére, és mit ne mondjak, majdnem olyan jó választás lehetett volna, mint Hopkins. A többi istent meg igazából még el sem képzeltem, mert eddig a történetekkel voltam elfoglalva. Egyedül Loki külsejével játszottam el, de tartom, hogy Tom tökéletes választás volt a szerepre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 7:20 am

Sue, őszintén. Mikor elkezdtem olvasni a leirásod Lokiról, arra gondoltam, hogy igen, ez Tom Lokija, senki más. Amúgy igen, nekem is a fejemben van mindegyik mitológiai hős. Egy-egy általam ismert emberhez próbálom őket hasonlitani, vagy szinészhez, hasonlók...
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 4:30 am

Mint láthatod abszolút mozgásszabadságod van. Valószínűleg tényleg az volt az elsődleges, hogy mit képviselnek, nem az, hogy miként néznek ki. De ugye a skandinávoknál sem csak szőkék meg vörösek voltak, hanem előfordultak a barnák és feketék is. Ugye ha másból nem is indulhatunk ki a külső tekintetében ott vannak a sztereotípiák. Pl Baldurról tudjuk, hogy jóságos volt, igazságos, rá mindenki hallgatott, tehát valószínűleg egy finom arcvonású, barátságos arckarakterű embert fogunk elképzelni, akire ösztönből rábíznánk az életünket (meg ugye szőkét, mert az ő hajszínét kivételesen tudjuk, a szépségét meg ugye mindenki az egyéni ízléséhez igazítja.) Loki esetében már nem lenne elmondható ugyanez. (Na az fix, hogy én nem egy olyan szemöldök nélküli rondaságnak képzelem, mint a Marvel.) Szóval az ő esetében valószínűleg elképzelnénk egy iszonyúan jóképű alakot, aki vékony, de izmos, olyan tekintettel, amiből csak úgy süt a veszély, és valószínűleg szép arccal, de olyan arcberendezéssel, hogy az ember a lelke mélyén tudja ha ránéz, hogy veszélyes és nem érdemes kikezdeni vele. Mivel inkább negatív, mint pozitív karakter, ezért alkalmazhatjuk a sztereotípiát és elképzelhetjük sötét, vagy akár fekete hajjal is, vagy kiindulhatunk a tényből, hogy a tűz istene és felruházhatjuk, valami mélyvörös hajszínnel is. (Itt jegyezném meg, hogy Tom a fentebbi leírásom alapján tökéletes választás volt, mert szerintem jóképű, de ugyanakkor a színészi képességeinek hála könnyedén kelti bennünk azt az érzetet, hogy rossz emberrel kezd az, aki ujjat húz vele.)
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptyPént. Feb. 22, 2013 11:15 pm

Értem, köszi. Ezen annyit gondolkoztam, mert ha leírom egy hely kinézetét arról tudok mondani valamit, (pl: gondolom Asgard gyönyörű volt és fénnyel és élettel teli, ezzel szemben Jöttünheim-ben esett a hó, Svartalfheim gondolom sötét stb.) mert azokról lehet valami fogalmunk, viszont egy személyt leírni teljesen más. Gondolom, mindenki máshogy képzelte/képzeli el a világokat, de az istenségekkel és mitológiai alakokkal nem tudok mit kezdeni, mert úgy nem akarom leírni, hogy teljesen távol álljon az igazságtól.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptyPént. Feb. 22, 2013 9:20 pm

Azért ez nekik szerintem nem is volt lényeges. A lényeg az volt, hogy melyik mit képviselt. Mint most is, napjainkban. Mindenkinek megvan a saját szépségideálja. Mindenki másképp szép, senkinek sem ugyanaz tetszik... Szerintem abban a korban is vitatható lett volna, hogy most mi is az, hogy szép valamelyikük. Bár, ha az északiakra gondolunk, talán az isteneiket is úgy képzelték el, hogy hasonlitottak rájuk...
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptyPént. Feb. 22, 2013 9:50 am

Nos, mint a mitológiák általában, a skandináv is igencsak szegényes arra vonatkozóan, hogy ki, hogy néz ki. A görögben is az istenek megjelenéséről kialakult képünket a képzőművészetnek köszönhetjük, sőt még akkor sem biztos, hogy egyértelműen felismerhetők az istenek, tehát ilyenkor volt hasznuk az attribútumoknak, amik a megkülönböztetést szolgálták. Pl, Athéné esetében a harci dísz és lándzsa, Nemesisnél a kard stb. A skandinávok sem estek túlzásba és náluk erős hátrány, hogy a képzőművészet sem valami kifinomult. A mitológiából csak az derül ki, hogy Odin jobbára öregember külsőben jelent meg, hogy Thor rőt hajú és szakáll, hogy Sifnek gyönyörű aranyhaja van, hogy Loki kifejezetten szép és tetszetős külsejű férfi volt, Baldr (vagy Baldur) pedig szintén szép volt és ugyancsak szőke (bár az esetében sokszor inkább már fehéret emlegetnek, annyira szőke volt). De olyan részletekbe nem mennek, hogy milyen színű a szemük, vagy a hajuk. Lokinál például erre utalás sincs, nem úgy mint Thor, Sif vagy Baldr esetében.
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptyPént. Feb. 22, 2013 1:43 am

Na jó, agy kikapcs...megint megkeveredtem :D Nem baj majd hozzászokom A viking legendák - és a film - Page 4 459759068 Hát Sue, azt tudtam hogy Frigg jövőbe lát, de Odinról nem tudtam. Ami viszont most pillanatnyilag érdekelne, hogy tulajdonképpen az is le van írva a mitológiában, hogy hogyan néztek ki? Mint mondjuk, Freya-ról tudjuk, gyönyörű, de ha én beírom a képekhez, akk nagyrészt vörös hajú nőket (amik ugye festett képek) hoz ki. Sigyn ezzel ellentétben, minden rohadt árnyalatot láttam, na jó csak hármat. Egyzser full szőke volt, egyszer vöröses, egyszer meg fekete hajú... Szóval van erről egyáltalán valami írva, vagy csak az emberek lefestenek egy képet azt: .. no ez akarna lenni Freya. Nem tom hogy néz ki, de ő lesz és kész? És ha jól tudom, Sifnek aranyszínű haja volt, vagy én olvastam félre?
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 9:35 am

Hmm... Azt amit eddig? XD Na jó, továbbra is tartom, hogy ha kérdés van még, ne fogjátok vissza magatokat. Pl az tudtátok, hogy mind Odin, mind Frigg belelátott a jövőbe? :D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 8:10 am

Mit csinálnánk nélküled, Sue :D
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 7:23 am

Na valaki szépen beelőzött. :P Amit elmondtál oké, csak két dolgot vétóznék meg. Audhumla nem volt Ymit felesége, pusztán csak táplálta őt, és Burit nem kősziklából, hanem a kicsapódó és megszilárdult sópermetből nyalta ki. De ez csak szőrszálhasogatás. Az viszont igaz, hogy az emberek megteremtésénél két változat van, és az egyik szerint Loki volt a hármak egyike, és konkrétan ő formálta meg az emberek arcát és tanította meg őket beszélni. :)

Nos Odin óriássága ténylege érdekes kérdés. Ha úgy vesszük félóriás, mert az anyja óriás volt. Loki azonban semmilyen szempontból nem a testvére. Loki attól a pár óriástól származott, akik túlélték Ymir megölését. Odin csak a testvérévé fogadta egy vérszerződés keretén belül. És a második változat szerint sem a testvére, mert abban a verzióban már csak három istent emlegetnek nem három testvért. Szóval azért ügyeltek arra, hogy nem mondjanak ellent maguknak még akkor se ha két elképzelés is fennmaradt.

Sigyn egy újabb érdekes kérdés. Ha azt vesszük, hogy Loki felesége, van annyira asgardi, mint a férje. De igazán asgardiaknak csak az ázokat (illetve a túszként cserélt ván istent Njördöt ) tekintik. Sigyn a mitológiában a mitologikus karakter besorolást kapta. Tehát nem isten, de nem is átlagos ember. Ígyhát szinte a kíváncsiskodókra van bízva, hogy asgardinak veszik, vagy sem.
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 3:45 am

Szerintem egy bizonyos szinten az, de nem vagyok benne biztos. Az elején óriás volt, de istenné vált vagy mi, de valamennyire biztos az.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptySzer. Feb. 20, 2013 8:24 am

Én úgy olvastam, hogy asgardi volt, de aztán beszéltünk erről és már nem vagyok benne biztos.

Én kérdésem: Loki akkor a másik változat szerint Odin testvére? És akkor Odin is óriás végsősoron?
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptySzer. Feb. 20, 2013 2:25 am

Kezdetben volt a káosz, amelyből szétvált két ország, az északi jégország, a Nilfheim, és a déli tűzország, a Muspelheim. Jég és tűz érintkezéséből keletkezett az első déróriás, Ymir, aki hímnős volt, és képes utódok létrehozására. Így keletkeztek az óriások. Ymir felesége a megolvadt jégből keletkezett tehén, Audhumla. Az ő nyelve nyalogatta ki a kősziklából Burit, akinek fia született, Bur. Bur egy óriáslányt vett feleségül, s három fia született: Odin, Vili és Vé. Ezek a fiúk megölték Ymirt, és testéből megteremtették a világot: húsából jött létre a föld, csontjából a hegyek, véréből a tenger, agyából a felhők, hajából a fák, szemöldökéből pedig az emberek lakta világ, a Midgard.
A déróriások a vérből teremtett tengerbe vesztek, csak egy pár maradt életben, akik északra menekültek, a világ peremére, s ott családot alapítottak. Bur fiai a tűzország szikráit feldobták az égre, így keletkeztek a csillagok, a Hold és a Nap, a három fiú pedig istenné vált. Ők lettek az első Áz-istenek.
Ahogy a három fiú egyszer a tengerparton sétált, (más változatban Odin, Loki és Hödir) találtak két fadarabot. Az egyikük életet lehelt beléjük, a másikuk értelmet és mozgáskészséget adott nekik, a harmadik megalkotta az arcukat. Így teremtették az első emberpárt, Askrt és Emblát, Kőrisfát és Szilfát. Ezentúl az istenek kevés figyelmet fordítottak az emberekre, akik lassan benépesítették Midgardot.
A skandináv mitológiában az isteneknek két fő klánja van: Ász-istenek és Ván-istenek. Asgardot először az Ász-istenek népesítették be, a Ván-istenek csak később jelentek meg, s ekkor kitört az istenek első háborúja, amely békekötéssel és túszcserével végződött. Azontúl az istenek békében éltek együtt Asgardban.
Valami ilyesmi....

És azt szeretném megkérdezni, mert az internet ellenem van, könyvem nincs hozzá és akármennyire rá vagyok kattanva a mitológiára, sajnos nem tudom magamban eldönteni, Sigyn akkor asgardi volt, jól tudom?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptyKedd Feb. 19, 2013 5:32 pm

Sue írta:
XD Na akkor azt is elmeséljem? :D

Igazán örülnék, ha megtennéd, főleg, ha igy élvezed mesélni :D
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptyKedd Feb. 19, 2013 8:44 am

XD Na akkor azt is elmeséljem? :D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptyKedd Feb. 19, 2013 8:40 am

Na bumm, teremtéstörténet... Az is elkerülte eddig a figyelmemet...
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptyKedd Feb. 19, 2013 8:37 am

Nincs mit. Ha egyéb kérdés is van, ne kímélj. :) Amúgy a vánokról nem is tudni sokat. Azon kívül, hogy istenek, meg egyes források szerint ősibbek, mint az ázok, meg eredetileg termékenység isten félék voltak, jah meg, hogy háborúztak az ázokkal és a béke megpecsételésére túszt cseréltek (ugye ez volt a részről Njörd), itt kis is merülnek az infók amiket tudni lehet róluk. Mondjuk mindegy is, mert mindenkit az ázok érdekelnek. XD A teremtéstörténetben is csak ők vannak, ami kicsit ellentmond a vánok ősiségének. XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptyKedd Feb. 19, 2013 8:29 am

Köszönöm, egész képben érzem magam. A vánokkal tisztában vagyok.
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptyKedd Feb. 19, 2013 7:58 am

Nos Skadi Njörd felesége volt. Njörd meg ugye Freya És Frey apja, és nem mellékesen valójában nem áz volt, hanem ván. Ha esetleg érdekel valakit, elmondom mi a ván. Na mindegy, most a kérdés szempontjából nem ez a lényeg. Skadi apja volt az, (Thjassi) aki elrabolta Idunt Loki segítségével. Ugye ekkor Loki meg volt szorongatva, hogy hozza vissza Idunt, amit ő meg is tett, de Thjassi üldözőbe vette őt. Végül a problémát úgy oldották meg, hogy Asgard falainak tövébe máglyát raktak, és miután Loki átröpült a fal fölött (kölcsönkérte Freya sólyomruháját, amitől sólyommá változott, míg a jötün sas alakban követte), meggyújtották a máglyát, mire az üldöző tollai megperzselődvén a földre zuhant. Persze az istenek rávetették magukat, és állítólag Loki volt az aki a halálos csapást mérte rá. Ekkor persze meg jelent Skadi, bosszútól fűtve, és elégtételt követelt. Végül az elégtétel az lett, hogy Loki megnevetette, illetve, hogy az istenek közül választhatott vérjet magának, de csak úgy, hogy a lábukon kívül mást nem láthatott. Skadi a legszebb láb tulajdonosát választotta, abban a hitben, hogy az Baldur (vagy Baldr) lesz, de Njörd volt az. Végül Loki, amikor haragjától elvakulva elmondta, hogy ő mérte Skadi apjára a végzetes ütést, az megígérte tőle, hogy ezért cserébe hatalmas kínt fog tőle kapni, amitől bármennyire is igyekezik nem szabadulhat. Végül be is váltotta ígéretét, mert miután az istenek elfogták Lokit, és a sziklákhoz láncolták egy barlang mélyén, ő volt az, aki azt a kígyót függesztette Loki feje fölé, aki végül állandóan csöpögtette rá a mérgét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptyKedd Feb. 19, 2013 7:07 am

Sue írta:
Egyáltalán nem kevés a kilenc oldal. Én mindig csak gondolatban írok ficet. Nem érzem úgy ,hogy lenne írói vénám. Akkor már inkább rajzolok. XD Ohh, én most nagyon benne vagyok a skandináv mitológiában, szóval ha bárkinek kérdése van, ne türtőztesse magát. XD

Ha már erről van szó. Nekem lenne kérdésem. Maga Skadi hogyan kapcsolódik a többiekhez?
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptyKedd Feb. 19, 2013 6:51 am

Egyáltalán nem kevés a kilenc oldal. Én mindig csak gondolatban írok ficet. Nem érzem úgy ,hogy lenne írói vénám. Akkor már inkább rajzolok. XD Ohh, én most nagyon benne vagyok a skandináv mitológiában, szóval ha bárkinek kérdése van, ne türtőztesse magát. XD
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptyKedd Feb. 19, 2013 2:34 am

Ebben a topikban aztán nyüzsög az élet! :) Néha annyira sajnálom, hogy nem tudok gyakrabban feljönni. A viking legendák - és a film - Page 4 3289141866 De imádom olvasgatni ezeket, annyi mindent megtudok!! A viking legendák - és a film - Page 4 2750705302 Én is szeretek történeteket - ha lehet őket így nevezni - írni, úgyhogy mindent elolvasok újra és újra :) Annyira megfogott a skandináv mitológia, úgyhogy nem megijedni ha véletlenül bekapcsolódok A viking legendák - és a film - Page 4 1959207375 Liz most kissé kíváncsivá tettél, ezzel fanfictionnal kapcsolatban *-*
(Na most aztán mindent elmondtam, amit csak akartam. Elég zavaros, na A viking legendák - és a film - Page 4 2338758748 )
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 9:31 am

Hm, minél kevesebb konkrétum van, annál jobb, lehet épitkezni.
Még egyelőre nem olvasható, csak nekem. De szólok, ha lesznek fejlemények. Eddig 9 oldal van... ebben a formátumban az annyira nem is kevés...
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 9:28 am

És el lehet olvasni valahol? *.* Hát igazából róluk a nevükön kívül nem tudni semmit, de azt örömmel megosztom veled. Byleist és Helblindi.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 9:23 am

Igen, olyasmi. De elvileg inkább intertextuális önálló darab.

Testvérei is voltak? Na, ez új! Mit kell tudnom róluk?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A viking legendák - és a film - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A viking legendák - és a film   A viking legendák - és a film - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A viking legendák - és a film
Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» A Film - Kibeszélősdi
» A Film - Kibeszélősdi
» A Film - Kibeszélősdi
» Film ajánló

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Előzmény Filmek :: Thor-
Ugrás: