Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tom Hiddleston - Kibeszélősdi

Go down 
+8
AmyHiddleston
CarrieJ.
GwenPage
Dominika13
Aleex
Mrs. Captain America
Boszorka666
LuluDarling
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptyCsüt. Május 16, 2013 7:17 am

Sue írta:
Nagyon tetszik, hogy Tom szerint az ég a határ, de én világ életemben az az ember voltam, aki ezt sosem tudta elhinni. XD

Mindenki azt mondja körülöttem, hogy optimistán érdemes élni... én nem vagyok pesszimista, csak olykor túlontúl józan. De még józanul is úgy vélem, távolról sincs kizárva az esély, hogy találkozzunk Tommal! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 464751818
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptyCsüt. Május 16, 2013 7:14 am

Alekto, semmilyen posztért nem kár. Kellenek a hullámvölgyek, így garantáltan életben marad a tűz. Csak, hogy kicsit optimistább szemmel nézzük a dolgot. Domi, te viszont már túl pozitív és optimista vagy. Nagyon tetszik, hogy Tom szerint az ég a határ, de én világ életemben az az ember voltam, aki ezt sosem tudta elhinni. XD
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptyKedd Május 14, 2013 1:04 am

Sue írta:
És le vagyok törve, mert olyan jó lenne ebből az energiából, ebből a pozitív kisugárzásból élőben is kapni... :(
Hidd el, még mindig meg van rá bőven az esély, hogy találkozz vele. :)
Vissza az elejére Go down
Alekto
Szuperhős
Szuperhős
Alekto


Hozzászólások száma : 330
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 23.
Age : 35
Tartózkodási hely : Asgard... is lehetne

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptyHétf. Május 13, 2013 9:27 am

Hú, csajok, de letörtetek. Nem kellett volna kiposztolnom, bár előbb vagy utóbb úgyis kiderült volna. Legalább megvolt az esély találkozni vele a pestieknek. Ne csüggedjetek, tutira még visszatér, és már bejelentve, akkor hajkurászni sem kell majd! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 459759068
Vissza az elejére Go down
http://www.hopeless-cases.com
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptyHétf. Május 13, 2013 9:17 am

LuluDarling írta:

Igen, azt a helyzet, hogy csak mi értjük meg egymást...a "normális" emberek ezt nem érthetik meg... Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 2453078570

Így van, akik nem rajongói Tomnak, azok nem is értik meg ezt a dolgot! Tőlem is a tesók kérdezték miért vagyok ennyire kiakadva, hisz Tom csak egy színész az ő szemünkben, de hát járthatattom én a számat nekik reggeltől estig!
Szerintem pont az ilyen esetek, dolgok bízonyítják, azt hogy miért is fantasztikus egy ilyen fórum! Remek dolog a rajongótársakkal együtt "nyálat csorgatni" egy-egy kép láttán, együtt nevetni, és olykor együtt szomorkodni! Nekem nagyon jó, hogy veletek együtt rajonghatók! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 407681816
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptyHétf. Május 13, 2013 8:56 am

Áhh, én is hiába magyarázom, hogy nem azért vagyok odáig érte, mert jóképű, gazdag és híres... Tök esélytelen. Csak én elmondom anyámnak ami bánt, cserébe valószínűleg hülyének néz. Ez van. Jah és én sem lehetnék az optimizmus mintapéldánya. Ez az egyik amiért Tom megfogott. De ezt rajtatok kívül magyarázhatnám akárkinek. És le vagyok törve, mert olyan jó lenne ebből az energiából, ebből a pozitív kisugárzásból élőben is kapni... :(
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptyHétf. Május 13, 2013 8:34 am

Éjfúria írta:

Ezért is jó ide feljönni... Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 2453078570
Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 305504174
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Éjfúria
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
Éjfúria


Hozzászólások száma : 202
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 11.
Age : 39
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptyHétf. Május 13, 2013 8:04 am

LuluDarling írta:

Igen, azt a helyzet, hogy csak mi értjük meg egymást...a "normális" emberek ezt nem érthetik meg... Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 2453078570
Ezért is jó ide feljönni... Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 2453078570
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptyHétf. Május 13, 2013 7:48 am

LuluDarling írta:

Igen, azt a helyzet, hogy csak mi értjük meg egymást...a "normális" emberek ezt nem érthetik meg... Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 2453078570

Igen, felénk sem nagyon értik meg, miért vagyok olykor túlzottan felpörögve, vagy épp letörve ... Mondjuk anyukám nagy Dave Gahan rajongó, ő még megérti, mennyire lehet rajongani egy emberért Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 711151169 Öcsém viszont hallani sem akar Tomról, mert közölte velem, hogy ő utálni fog minden fiút, aki megtetszik nekem Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 1959207375 Na, de itt vagyunk mi egymásnak, hisz normálisnak lenni unalmas! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 305504174
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptyHétf. Május 13, 2013 7:43 am

Éjfúria írta:
Amúgy hétvégén észre is vették itthon rajtam,h valami nagyon bánt,de nem beszéltem róla.Hülyeségnek gondolnák,ismerem őket annyira...-.-
Igen, azt a helyzet, hogy csak mi értjük meg egymást...a "normális" emberek ezt nem érthetik meg... Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 2453078570
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Éjfúria
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
Éjfúria


Hozzászólások száma : 202
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 11.
Age : 39
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptyHétf. Május 13, 2013 6:06 am

Na igen...láttam a posztodat facebookon és engem is szíven ütött.Igaz,próbáltam viccesen reagálni..de attól még rosszul érzem magam.Tudom,hogy nagyon-nagyon silány vigasz,de ezzel nem vagy egyedül!(Nekem ehhez még hozzá jön az elképesztően"optimista"beállítottságom--de ez más téma.)Erősen próbálok ara gondolni,hogy ezt azért csinálta,hogy nyugodtan tudjon infókat gyűjteni..Amúgy hétvégén észre is vették itthon rajtam,h valami nagyon bánt,de nem beszéltem róla.Hülyeségnek gondolnák,ismerem őket annyira...-.-
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptyHétf. Május 13, 2013 5:10 am

Hát az én békés kis álló vizemet is úgy feldúlta, mint egy beledobott kavics. Este fekszem az ágyamban, nyomkodom a telefonom, erre belefutok a képbe. Először azt gondoltam, hogy biztos valami tévedés, kizárt, hogy a kép Pesten készült. aztán elolvastam a kommenteket és kénytelen voltam rájönni, hogy de, igeni ott készült. Aztán jött a sok! Tom itt! Most! Miért most! Tényleg idejött? Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar! Úristen! Nem hiszem el! És a továbbiak, amiben a sorsot átkoztam, hogy ha már nem londoni vagyok, akkor miért nem vagyok legalább pesti? Szóval totál kivoltam. Aztán másnap fokozódott a hiszti rohamom. Dolgom volt otthon, de megfordult a fejemben, hogy kora délután fogom magam, vonatra ülök, és nem érdekel, hogy elmegy egy csomó pénzem, az sem, ha nem járok sikerrel, és az sem, hogy nem ismerem a várost, mert legalább megpróbáltam. Mint mondják, aki mer, az nyer! Közben posztoltam ezerrel a face oldalunkon. Közvetítettem a megtudott infókat stb, és ekkor megtudtam a szerencsés csajtól, hogy neki azt mondta, csak hétvégére jött. Na ettől letörtem, mint bili füle, és jött az újabb roham. Nem lehet igaz, hogy megy is el, most aztán életem végéig bánni fogom, hogy nem mentem fel, nem próbáltam meg, de mire felérnék, már értelme sem lenne ott lennem, pláne ha aznap (vasárnap) utazik is el. Életem végéig kísérteni fog a mi lett volna, ha! Aztán elmentem találkozni a barátnőmmel, moziba is elmentünk, és miután eltelt pár óra úgy, hogy sikerült még csak rá sem gondolnom, elöntött a beletörődés és fásultság, és csak az maradt, hogy büszke lehetek magamra, talán most voltam életemben a legközelebb Tomhoz: egy országban tartózkodtam vele. -.-' És én is arra jutottam, hogy nekem minimum napok, ha nem hetek kellenek, hogy jobban legyek. De ma... Megint megtudtam valami,t és megint rohamom van, és úgy érzem meg fog ölni. Most már kezdem úgy érezni, hogy Tom nem csak átvitt értelemben lesz a végzetem...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptyVas. Május 12, 2013 8:14 pm

LuluDarling írta:
Nekem most kell 2-3 nap, hogy feldolgozzam ami történt - tudom, ez írtó betegesen hangzik, de én sajnos ilyen vagyok - hogy feldolgozzam azt, hogy itt volt, hogy nem mondta és azt, hogy egész nap őt kerestem - más rajongó társaimmal együtt - és nem jártunk sikerrel... Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 3289141866
De túl leszek rajta és minden megy majd tovább...

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 1839924927 Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 305504174 huglove
Ne légy elkeseredve Lulu, nekem is fáj a szívem, hogy ilyen közel volt a lehetőség, és nem jött össze, de remélem, hogy el fognak jönni ide forgatni...
és nem vagy beteges, teljesen természtes, hogy csalódott vagy, és remélem hamar túlleszel rajta... huglove
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptyVas. Május 12, 2013 7:48 am

GwenPage írta:
De ne légy elkeseredve, Lulu, nem áll jól neked a búvalbéleltség, te vagy a mi pörgős, vidám Lulunk! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 407681816
Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 305504174 Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 1672448945
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptyVas. Május 12, 2013 6:57 am

LuluDarling írta:
Nekem most kell 2-3 nap, hogy feldolgozzam ami történt - tudom, ez írtó betegesen hangzik, de én sajnos ilyen vagyok - hogy feldolgozzam azt, hogy itt volt, hogy nem mondta és azt, hogy egész nap őt kerestem - más rajongó társaimmal együtt - és nem jártunk sikerrel... Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 3289141866
De túl leszek rajta és minden megy majd tovább...

Nem beteges! Én mikor délelőtt olvastam a hírt, hogy Tom Pesten járt, és én erről nem tudtam, no meg semmi esély sem volt hogy találkozzak vele, majdnem sírógörcsöt kaptam! Mondjuk, ha már tegnap délőtt hallottam volna, eskü rohantam volna a pályaudvarra, és vonattal felment volna Pestre, és körbe járkáltam volna a várost, mégha annyira nem ismerem is Budapestet, de így! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 3289141866 Azt hiszem kell egy pár nap, míg ezt az egészet feldolgozzom! Sanálom, hogy a pestieknek sem jött össze, pedig én drukkoltam Nektek!
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptyVas. Május 12, 2013 6:09 am

LuluDarling írta:
Nekem most kell 2-3 nap, hogy feldolgozzam ami történt - tudom, ez írtó betegesen hangzik, de én sajnos ilyen vagyok - hogy feldolgozzam azt, hogy itt volt, hogy nem mondta és azt, hogy egész nap őt kerestem - más rajongó társaimmal együtt - és nem jártunk sikerrel... Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 3289141866
De túl leszek rajta és minden megy majd tovább...

Egyáltalán nem hangzik betegesen, én is el vagyok szomorodva, de sajnos így alakult... Persze ez nem vigasztal különösebben, de valószínűleg én is így tettem volna a helyében, bármennyire is imádja a fanjait... sajnos nem minden rajongó normális, és minden bizonnyal most egy kis felhajtás nélküli nézelődésre vágyott... De ne légy elkeseredve, Lulu, nem áll jól neked a búvalbéleltség, te vagy a mi pörgős, vidám Lulunk! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 407681816
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptyVas. Május 12, 2013 5:50 am

Nekem most kell 2-3 nap, hogy feldolgozzam ami történt - tudom, ez írtó betegesen hangzik, de én sajnos ilyen vagyok - hogy feldolgozzam azt, hogy itt volt, hogy nem mondta és azt, hogy egész nap őt kerestem - más rajongó társaimmal együtt - és nem jártunk sikerrel... Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 3289141866
De túl leszek rajta és minden megy majd tovább...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptyVas. Május 12, 2013 4:20 am

Nekem is beleöklözött ez a dolog a szívembe, de ne szomorodjatok el ennyire, reménykedjünk, hogy lesz még lehetőségünk összefutni vele! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 464751818
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptySzomb. Május 11, 2013 9:40 pm

LuluDarling írta:
Azért egy kicsit fáj, hogy nem szólt, hogy itt van... Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 3289141866 Vajon itt van még?????

mondjuk ez a "probléma" az ilyen "kiruccanásokkal", hogy semmit nem lehet tudni, mikor és hol jár... meg hogy egyáltalán mióta van itt, és meddig tervez itt lenni..

én személy szerint nem vártam, hogy ezt most kiírja twittere, mert szerintme úgy volt vele, hogy nem mint híresség valamilyen kötelező munka miatt van itt, hanem "civilként", "kutakodni"...

persze a tudat csavarja a kis szívemet nagyon, hogy itt van Pesten, én is itt élek, és kb. az esélytelen nyugalmával indulok neki a városnak, mert semmi biztos infóm nincs, hogy merre lehet és mikor, és hogy még itt van-e-..

szurkolok neked Lulu és sok sikert Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 459759068
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptySzomb. Május 11, 2013 9:23 pm

Hát ilyen nincs, miért nem írta ki!!!!!!! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 3289141866
A csajszi meg egy piszok mázlista, akire mérhetetlenül irigy vagyok!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptySzomb. Május 11, 2013 9:19 pm

Azért egy kicsit fáj, hogy nem szólt, hogy itt van... Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 3289141866 Vajon itt van még?????
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptySzomb. Május 11, 2013 9:12 pm

Ez a hír/kép tegnap késő este okozott egy kisebb agyvérzést nekem... RIP

nagyon sunyiban jött el Tom Pestre, persze megvan az oka, hogy tw-re se írta ki, "civilként" van itt, "szorgalomból"... :) és nagyon-nagyon-nagyon irigylem most a csajt és utálom..:D

Én pesti vagyok, de még így is minimális esélyt látok rá, hogyha kora délután nekiindulok a belvárosnak, összefussak Vele, mert itt az Időzítés, ami nagyon fontos.. :P még úgyis, hogy pár infót szereztem, hogy hol vannak a Capához köthető helyek a városban..:)

teljesen más a szitu, mintha forgatni lenne itt, mert akkor lenne egy fix időbeosztása, több lenne az infó, még a szállodát is tudnánk, de most Ő is "turista".. egy híres turista..:)

de remélem ezek után a drága producerek úgy döntenek, hogy visszajönnek ide forgatni a filmet, mert hát mégiscsak innen emigrált ki Capa:)

mindenesetre remélem jó érzi magát Pesten és sok hasznos infót gyűjt..:)

és milyen rohadt jól néz ki... RIP2 Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 1511130120
Vissza az elejére Go down
Éjfúria
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
Éjfúria


Hozzászólások száma : 202
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 11.
Age : 39
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptySzomb. Május 11, 2013 7:13 pm

Oké...ennyi volt..Pá. RIP2
:D
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptySzomb. Május 11, 2013 10:05 am

Tom Budapesten, a Váci utcán, ma délután

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Edf3ef00ba6c11e2893b22000aa8100d_7
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 EmptyVas. Ápr. 21, 2013 3:45 am

Igen, egy ideig tényleg letagadhatta volna a korát, most viszont annyinak néz ki, amennyi. Mondjuk szerintem ez genetika. Apám is olyan kaliber, mint ő. Még 24 évesen is 18-nak nézték, és hiába anyám volt a fiatalabb, mindig őt gondolták az idősebbiknek. Ez így volt nála nagyjából 35 éves koráig, vagy lehet kicsit korábbig, és akkor ős is behozta magát. Neki is eltűntek azok a vonásai amitől fiatalabbnak tűnt, és most már ő is pontosan annyinak néz ki, mint amennyi. Szerencsére eddig még én is ebbe a típusba tartozom. :D
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tom Hiddleston - Kibeszélősdi
Vissza az elejére 
2 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» A Film - Kibeszélősdi
» Iron Man 3. - Kibeszélősdi
» A Film - Kibeszélősdi
» A Film - Kibeszélősdi
» A filmek - Kibeszélősdi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Színészek :: Tom Hiddleston-
Ugrás: