Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bánataink :(

Go down 
+11
Éjfúria
Sue
AmyHiddleston
Teresa Romanova
GwenPage
CarrieJ.
Dominika13
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptyPént. Feb. 22, 2013 6:43 am

Sue írta:
Azért a helyszín méretét csökkenthetnénk. Tulajdonítsuk ki. XD
Mármint...kisajátításra gondolsz? Bánataink :( - Page 5 2453078570
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 10:10 am

Azért a helyszín méretét csökkenthetnénk. Tulajdonítsuk ki. XD
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 9:16 am

Forever_Hiddlestoner írta:
Maybe I'm a bad girl, de én egészen mást vizuáltam :P
Engem pillanatnyilag ennyi is fényévekre boldoggá tenne! Bánataink :( - Page 5 2453078570
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 8:21 am

Maybe I'm a bad girl, de én egészen mást vizuáltam :P
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 7:25 am

GwenPage írta:

Hol lehet jelentkezni? Bánataink :( - Page 5 3668024462 Bánataink :( - Page 5 3140178259
Most bevizujjjáltam Tomot a hóna alá csapott Headway könyvvel, (amiből kikandikál Shakespeare V. Henrikje könnyített olvasmányban Bánataink :( - Page 5 1959207375 ) ahogy belép az osztályterembe...ami kábé akkora, mint egy sportcsarnok és mikrofonnal kezdi el osztani az igét a több tízezernyi, nem angol ajkú rajongó lánynak... Bánataink :( - Page 5 1959207375
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptySzer. Feb. 20, 2013 9:42 am

Boszorka666 írta:
Hát nem lenne rossz Tom által tartott intezív angol nyelvtanfolyam! Bánataink :( - Page 5 1959207375

Hol lehet jelentkezni? Bánataink :( - Page 5 3668024462 Bánataink :( - Page 5 3140178259
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptySzer. Feb. 20, 2013 7:37 am

LuluDarling írta:

Jaja, függő beszéd, meg Phrasal Verbs... Bánataink :( - Page 5 959844722
Tom igazán ide repülhetne és korrepetálhatna egy pötit! Bánataink :( - Page 5 959844722

Hát nem lenne rossz Tom által tartott intezív angol nyelvtanfolyam! Bánataink :( - Page 5 1959207375
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptyKedd Feb. 19, 2013 7:43 am

Mrs. Captain America írta:
1. órán függő beszéd?!
Az nem semmi, néha még én is elgondolkozom rajta hogy hogyan kell összerakni egy függő mondatot,
pedig emelt szinten tanulom már 4 éve...
Kitartást csajszi! :)
Jaja, függő beszéd, meg Phrasal Verbs... Bánataink :( - Page 5 959844722
Tom igazán ide repülhetne és korrepetálhatna egy pötit! Bánataink :( - Page 5 959844722
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 9:00 am

1. órán függő beszéd?!
Az nem semmi, néha még én is elgondolkozom rajta hogy hogyan kell összerakni egy függő mondatot,
pedig emelt szinten tanulom már 4 éve...
Kitartást csajszi! :)
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 8:41 am

Ne aggódj, szerintem ez tipikusan az amit én is produkálok. Fejben összerakom a barokk körmondatot, amikor meg én jövök: Öhm... so... I think... utána meg: -.-'
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 7:25 am

Dominika13 írta:
Kicsit késve jöttem fel, de szurkolni fogok neked Lulu, meg tudod csinálni! Nem érzel fájdalmat!! :)
Hát...most az első órán sebtében bevirított függőbeszéd után ebben már nem vagyok olyan biztos... Bánataink :( - Page 5 959844722
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 2:13 am

Kicsit késve jöttem fel, de szurkolni fogok neked Lulu, meg tudod csinálni! Nem érzel fájdalmat!! :)
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptyVas. Feb. 17, 2013 8:55 am

Igen, azt a "Your sky. Your limit." idézetet én is szeretem. Azért is ez az aláírásom. Egy ideig a munkahelyemen is ki volt ragasztva, csak aztán olyan helyre csoportosítottak, ahol ezt már nem tudom megoldani, így azóta nincs kinn, de tényleg jó volt ránézni, amikor a dolgok nem úgy alakultak ahogy szerettem volna, vagy úgy éreztem, hogy hihetetlenül béna vagyok. Elég volt elolvasni és máris jobban éreztem magamat tőle. Valahogy határozottabb lettem attól, hogy igenis az én egem, az én határom. :)
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptyVas. Feb. 17, 2013 8:43 am

Sok sikert Lulu, biztos vagyok benne, hogy menni fog! Bánataink :( - Page 5 1001172573 Nekem pénteken lesz a nyelvvizsgám németből, és majd kiugrok a bőrömből affraid Gyönyörű a füzeted, és ezek az idézetek... Mindig erőt adnak! Természetesen vigyázni fogunk a fórumra és nem lankad a lelkesedés, azt viszont sajnálom, hogy kevesebbet leszel... Bánataink :( - Page 5 407681816 No de sebaj, az angol nagyon fontos, jó tanulást! Bánataink :( - Page 5 464751818
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptyVas. Feb. 17, 2013 8:03 am

Sue írta:
Hajrá Lulu! Menni fog!
Nagyon tetszik az az idézet, ami arról szól, hogy Tom nem akar előre terveket gyártani. Egyet kell értenem az ember tervez, Isten végez meglátásával. Én már egy ideje alkalmazom is ezt az elvet, hogy nem tervezek előre. Persze azért egy kicsit, igen, mert hazudnék, ha azt mondanám, hogy nincsenek terveim, de nagy átlagban én is ezt a majd meglátjuk nézetet alkalmazom. A vak is azt mondta... XD
Köszi csajok a bíztatást, édesek vagytok! Sajnos tényleg eléggé be vagyok oltva nyelvek ellen, úgyhogy nem fűzök magamhoz túl nagy reményeket, bár azért magamhoz képest igyekszem pozitívan hozzá állni, direkt ezért is ragasztottam előre a "Your sky, Your limit!" Tom idézetet...majd ha ránézek, mindig erőt ad! Bánataink :( - Page 5 1672448945
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptyVas. Feb. 17, 2013 7:49 am

Hajrá Lulu! Menni fog!
Nagyon tetszik az az idézet, ami arról szól, hogy Tom nem akar előre terveket gyártani. Egyet kell értenem az ember tervez, Isten végez meglátásával. Én már egy ideje alkalmazom is ezt az elvet, hogy nem tervezek előre. Persze azért egy kicsit, igen, mert hazudnék, ha azt mondanám, hogy nincsenek terveim, de nagy átlagban én is ezt a majd meglátjuk nézetet alkalmazom. A vak is azt mondta... XD
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptyVas. Feb. 17, 2013 7:37 am

Nagyon széspéges lett a füzeted Lulu!
Természetesen számíthatsz ránk, vigyázzuk a fórumra! Kellemes tanulást! Bánataink :( - Page 5 711151169
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptyVas. Feb. 17, 2013 7:34 am

Mrs. Captain America írta:
Gyönyörű lett az angol füzeted Lulu, remélem hogy sok okosságot írsz majd bele, és hamar megtanulod az alapokat :)
Nos, elvileg a haladó csoportban vagyok, a 12 évből azért megmaradt ez-az, úgyhogy...remélem lényegesen tovább sikerül jutnom az alapoknál! Bánataink :( - Page 5 959844722
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptyVas. Feb. 17, 2013 7:08 am

Gyönyörű lett az angol füzeted Lulu, remélem hogy sok okosságot írsz majd bele, és hamar megtanulod az alapokat :)
Természetesen vigyázunk a fórumra, a héten már többször leszek én is, kellemes tanulást! Bánataink :( - Page 5 459759068
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptySzomb. Feb. 16, 2013 8:30 am

Nos csajok, csak gondoltam szólok, hogy az elkövetkezendő néhány hónapban minden bizonnyal kevesebbet leszek a fórumon, mert hétfőtől heti háromszor járok majd munka után angolra, ami elég megterhelő lesz, munka mellett ugye, ráadásul háztartás, tanulni, stb...szóval kérlek titeket, hogy szorgoskodjatok amíg kevesebbet tudok itt lenni, ne törjön le a lekesedésetek, hozzátok a szebbnél szebb képeket, gyűjtsétek a videóket és cikkeket.
Viszont kérlek titeket arra is, hogy hallgassatok a moderátorokra, - Aleexre, Boszira és Bettyre - az újak kérdezzenek bátran tőlük, ha én éppen nem lennék elérhető, amikor probléma adódik, de szerintem minden fórumtag szívesen segít bármiben.


Remélem, hogy sikerül majd némiképpen közelebbi ismeretségbe kerülnöm az angol nyelvvel, eddig összeszámolva 12 évet tanultam angolul, de nem igazán sikerült elsajátítanom a nyelvet, mondjuk konkrétan be vagyok oltva nyelvek ellen...sajnos...
De most kitaláltam, hogy a füzetemre, amibe majd jegyzetelek, felragasztom azokat a dolgokat és idézeteket, amik miatt egyszerűen meg KELL tanulnom angolul...Ez lett a félig-meddig végeredmény: Bánataink :( - Page 5 1959207375

Bánataink :( - Page 5 110 Bánataink :( - Page 5 210

Bánataink :( - Page 5 310 Bánataink :( - Page 5 410

Bánataink :( - Page 5 510 Bánataink :( - Page 5 610
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
CarrieJ.
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
CarrieJ.


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 16.

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptyVas. Feb. 10, 2013 2:45 am

Sajnálom hogy itt nem köszöntöttem fel.. Anyukám tegnapelőtti névnapját ünnepeltük,sok vendég volt,örülök hogy fel tudtam jönni egy kicsit délután. Gondoltam majd este írok,de aztán meg hulla voltam.. De természetesen mindenkinek az orra alá dörgöltem,hogy Tom szülinapja van és koccintani ér miatta.:)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptyVas. Feb. 10, 2013 1:50 am

Boszorka666 írta:
Nagyon sajnálom, hogy nem voltam fenn, de a tegnapot az öcsémén tölöttem és este értem haza, nagyon fáradtan!
Tudom Boszi, egyáltalán nem neked szólt. Bánataink :( - Page 5 305504174 És a többieknek sem szemrehányást szerettem volna tenni.
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptyVas. Feb. 10, 2013 1:47 am

Nagyon sajnálom, hogy nem voltam fenn, de a tegnapot az öcsémén tölöttem és este értem haza, nagyon fáradtan!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptySzomb. Feb. 09, 2013 10:28 pm

Nagyon sajnálom, hogy olyan kicsi volt az aktivitás a fórumon Tom születésnapján és csak hárman köszöntöttük itt fel... Bánataink :( - Page 5 3289141866
Tudom, hogy senkinek sem forog az élete a fórum körül és mindenkinek van sajnos más is, csak valahogy...mégis azt hittem, hogy ez különleges nap lesz ez itt is, de még gyengébb volt, mint a sok éves átlag.
Elnézést, nem reklamálni akartam, csak kicsit szomorú lettem. Most nem kell, hogy mindenki leírja a tegnapi programját, nem számonkérés volt, csak...csak leírtam, elnézést... Bánataink :( - Page 5 3289141866
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:20 am

Semmi baj csajok, nekünk itt megvan saját, magunk alkotta Asgardunk-Midgardunk, ahol senkit nem néznek le azért, mert a Thor volt az első film, amit Tomtól látott, viszont mindenkit arra buzdítunk, hogy bizony ne ez legyen az utolsó, mert Tom tényleg nem csak Lokiból áll! Bánataink :( - Page 5 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Bánataink :( - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bánataink :(
Vissza az elejére 
5 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: