Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bánataink :(

Go down 
+11
Éjfúria
Sue
AmyHiddleston
Teresa Romanova
GwenPage
CarrieJ.
Dominika13
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
CarrieJ.
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
CarrieJ.


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 16.

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:15 am

Igazatok van. Én csak Tomot sajnálom,hogy az ilyen emberek nevezik magukat rajongónak. Az új kommentekből ítélve (igen,megnéztem,utálom magam. ha megteszem mégegyszer üssetek le plíííz) csak provokálnak minket.
Biztos marha keménynek képzelik magukat,de azt nem tudják hogy mi meg itt röhögünk rajtuk. Bánataink :( - Page 6 3140178259
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:12 am

Igen, itt ANNYIVAL jobb mint Starityn, mert itt értelmes, barátságos emberek vannak.
De aki olvasta a Starityt, az láthatja hogy nem egyből lehordtam őket, hanem normális hangnemben próbáltam ismét úgymond
Tom/ Loki védelmére kelni, de hát rögtön le vagyunk oltva akármit mondunk.
Innestől kezdve én is befejeztem, írjanak amit akarnak. :DD
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:10 am

Ámen! A mi csapatunk a legjobb és ez vitathatatlan Bánataink :( - Page 6 3920004554 Sosem éreztem ilyen jól magam netes közösségben, nincsenek kreált elvárásaink egymással szemben és nem álszenteskedünk jobbra-balra, mint a staritys brigád. Imádlak titeket, lányok, és ha csak fele olyan jól érzitek magatokat itt, mint én, hát akkor minden szuper! Bánataink :( - Page 6 592502337 Bánataink :( - Page 6 305504174
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptySzer. Jan. 23, 2013 7:30 am

Nos igen az ilyen emberekkel fölösleges foglalkozzni!Nem fognak változni, szerintük mindig nekik van igazzuk és hogy nagyon okosak!
Örüljünk neki, hogy szuper csapat vagyunk!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptySzer. Jan. 23, 2013 6:57 am

CarrieJ. írta:
Tudom hogy nem kéne felkapni a vizet,de a múltkori is éppen elég volt,és ez már sok. Oké,abbahagyom és nem is foglalkozom evvel. És igen,sokkal jobb itt mint Starity-n. :D
:szívecske: Bánataink :( - Page 6 305504174
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
CarrieJ.
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
CarrieJ.


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 16.

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptySzer. Jan. 23, 2013 6:38 am

Tudom hogy nem kéne felkapni a vizet,de a múltkori is éppen elég volt,és ez már sok. Nem teljesen mindegy,hogy Tom hogyan robbant a köztudatba? Ha ennyire szúrja a szemüket hogy a kedvencük népszerű,akkor ne hívják már magukat Tom rajongónak. Anyám borogass. És a Thort meg a Bosszúállókat sem muszáj nézniük,ha irritálja őket a Loki imádat.

Oké,abbahagyom és nem is foglalkozom evvel. És igen,sokkal jobb itt mint Starity-n. :D
Vissza az elejére Go down
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptySzer. Jan. 23, 2013 6:30 am

LuluDarling írta:

Ne kapd fel a vizet, most már én is megfogadtam, hogy nem fogok ugrani a bunkóságokra, amiket ezek a retardáltak írogatnak. Őszintén remélem, hogy egyszer az összes Loki (is) szerető rajongónak elege lesz az ottani burzsoá, vájtszemű népségből, és ott hagyják őket a francba. Szerintem mi itt azért sokkal barátságosabban megvagyunk. Tisztában vagyunk Tom értékeivel, nem vagyunk álszentek, sem vele, sem magunkkal szemben, de nem is látunk semmit feketén vagy fehéren, és főleg nem kalapáljuk be egymást a földbe, és nem az a felvételi követelmény, hogy ki mióta ismeri Tomot, vagy bármelyik Avengers színészt...

Ne is foglalkozzunk velük, lányok! Nekünk jó itt! Legalábbis remélem, ti is így érzitek! Bánataink :( - Page 6 2453078570

Teljesen egyetértek! Mi jól megvagyunk itt ebben a családias kis környezetben :D Azok az agyhalott idióták meg csináljanak amit akarnak! -.-"
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptySzer. Jan. 23, 2013 6:23 am

CarrieJ. írta:
Na,nálam MOST telt be a pohár. Én most már nem fogok Starity-re feljárni,mert akárhányszor megjelenik egy Tomos cikk,azonnal jönnek a hatalmas Hiddlestonerek,akik már akkor ismerték Tomot,amikor még meg se született. És ahelyett,hogy örülnének Tom első helyének a Total Film listáján,ráfogják ezt a Loki imádatra. OMG,nem örülni kéne neki hogy népszerű ? Agyam elszáll. És MEGINT ki kezdte? Ők. És megint kik a hibásak? A Lokin nevelkedett libák. Ja igen,azok mi vagyunk.
Ne kapd fel a vizet, most már én is megfogadtam, hogy nem fogok ugrani a bunkóságokra, amiket ezek a retardáltak írogatnak. Őszintén remélem, hogy egyszer az összes Loki (is) szerető rajongónak elege lesz az ottani burzsoá, vájtszemű népségből, és ott hagyják őket a francba. Szerintem mi itt azért sokkal barátságosabban megvagyunk. Tisztában vagyunk Tom értékeivel, nem vagyunk álszentek, sem vele, sem magunkkal szemben, de nem is látunk semmit feketén vagy fehéren, és főleg nem kalapáljuk be egymást a földbe, és nem az a felvételi követelmény, hogy ki mióta ismeri Tomot, vagy bármelyik Avengers színészt...

Ne is foglalkozzunk velük, lányok! Nekünk jó itt! Legalábbis remélem, ti is így érzitek! Bánataink :( - Page 6 2453078570
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
CarrieJ.
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
CarrieJ.


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 16.

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptySzer. Jan. 23, 2013 6:15 am

Na,nálam MOST telt be a pohár. Én most már nem fogok Starity-re feljárni,mert akárhányszor megjelenik egy Tomos cikk,azonnal jönnek a hatalmas Hiddlestonerek,akik már akkor ismerték Tomot,amikor még meg se született. És ahelyett,hogy örülnének Tom első helyének a Total Film listáján,ráfogják ezt a Loki imádatra. OMG,nem örülni kéne neki hogy népszerű ? Agyam elszáll. És MEGINT ki kezdte? Ők. És megint kik a hibásak? A Lokin nevelkedett libák. Ja igen,azok mi vagyunk.

Betty,tőled szép volt,hogy normálisan írtad le a véleményed ,hogy ne legyen vita. Én hozzá se szólok ,mert egyrészt azonnal kitiltanának,másrészt mert addig nem számít a véleményünk,amíg vissza nem pörgetjük az időt hogy még a Thor előtt megismerhessük Tomot...
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptySzomb. Jan. 19, 2013 6:50 am

Köszi csajok a válaszokat, igazán jó volt olvasni őket. Tényleg sajnálom ezt az egészet, de nagyon bánt a Starityn néhány embernek ez a fajta hozzáállása. Én pedig tudom jól, hogy ők a kretének és rájuk kellene hagynom, de sajnos eljutottam az életemben arra a pontra - nem csak ebben, minden másban is - hogy már nem hagyom rá az emberekre a hülyeségüket és bunkóságukat, mert akkor abban a hitben vannak meghagyva, hogy baromira igazuk van, ráadásul megkeserítik az életemet. És én úgy gondolom a "magvas" élettapasztalatommal, hogy ezt nem szabad hagyni, mert így másokat is megvezetnek, vagy azokat is bántják, akik nem elég erősek, okosak, stb., hogy kiálljanak magukért.
Na, eléggé elkanyarodtam az alap témáért, elnézést. Bánataink :( - Page 6 2453078570 És köszi csajok!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Teresa Romanova
Földi Halandó
Földi Halandó
Teresa Romanova


Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Loki zsebében.

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptySzomb. Jan. 19, 2013 4:38 am

Oda csak azért járok fel mert az IQ-harcosok feldobnak a sületlenségeikkel. xD
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptySzomb. Jan. 19, 2013 4:30 am

Sok a hülye, ne törődj velük Lulu! Bánataink :( - Page 6 464751818 Én az apámra ütöttem, és bevallom, ha nekem beszólnak, akkor szép szavakkal, de nagyon szofisztikáltan, el küldöm őket a jó édes anyjukba. Na akkor rögtön elkussolnak! Bánataink :( - Page 6 1959207375 Állj ki magadért! Bánataink :( - Page 6 459759068 Ha esetleg ki akarnának dobni, akkor vár rájuk egy beszélgetés! Bánataink :( - Page 6 582349789
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptySzomb. Jan. 19, 2013 1:07 am

Na én pont az ilyen okoskodó emberkék miatt nem szeretek a Starity-re feljárni! Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptySzomb. Jan. 19, 2013 12:08 am

Hát én sem bírtam tovább, egy picit offoltam őket, bár úgy érzem felesleges, ezeknek mondhat az ember bármit... -.-
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptyPént. Jan. 18, 2013 10:20 am

Na ez most fájt.
Száz százalékig igazad van, Lulu, jól tetted, hogy megmondtad nekik, amit meg kell. Ez az idióta "Lokin nevelkedés" dolog egy hatalmas sületlenség. Nem hinném, hogy olyan sokan vannak azok, akik nem Lokiként ismerték meg, és nem értem, miért lennének azok jelentéktelenebb rajongók, akik ott ismerték meg. Bánataink :( - Page 6 1546314572 Mondjuk az, ami engem a legjobban felmérgelt, az a Lokira adott jellemzés volt. Műanyag... meg hogy Tomnak nem kellett színészetet vinnie bele... ekkora ökörséget! Bánataink :( - Page 6 2395686139 Épp az, hogy rengeteg erőfeszítést és tehetséget igényelt ez a szerep ahhoz, hogy ezt kilehessen hozni belőle, amit Tom kihozott. Ha nem tette volna ennyire oda magát, fele ennyi rajongó sem lenne, és Loki karaktere sem lenne ennyire ízes. Annyi érzelmet és annyi pluszt vitt Lokiba a tehetségével, hogy... na tessék, két könyvet megírtam és nem tudok rá szót találni. Jó vagy, Gwen! *megveregeti a saját vállát* Nem vagyok oda a Starityért, hogy őszinte legyek, mert rengeteg ott az IQ bajnok, akikkel nem lehet mit kezdeni.
De biztos nem fognak kidobni, Lulu. Eszükbe se jusson Bánataink :( - Page 6 582349789 Bánataink :( - Page 6 1959207375
Vissza az elejére Go down
CarrieJ.
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
CarrieJ.


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 16.

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptyPént. Jan. 18, 2013 9:49 am

LuluDarling írta:
Asszem kicsit össze fogok kapni a Staritys társasággal...nagyon elegem van már a nagyívű, elszállt, nagyképű dumájuktól, hogy ők már akkor szerették Tomot, amikor megszületett, meg már évek óta bírták, és aztán jött Loki és akkor megindult a lejtőn, jöttek a divatrajongók, Loki karaktere egy szar, nem is kell benne színészi teljesítményt nyújtania, stb...Igazából utálom, ha valaki meg akarja mondani, hogy én milyen rajongó vagyok, vagy azt hiszi, ő lényegesen különb...egyszer ezt már elmondtam nekik, de akkor sem vették a lapot. Most megint kibukott belőlem...engem aztán ne nézzenek le, és a többi olyan rajongót sem, aki Lokiként látta először Tomot. Mert attól, hogy ebben a szerepben láttuk őt először, még ugyanúgy bepótoltuk a régebbi filmjeit és nézzük az újabbakat...lásd IV-V. Henrik...
Szóval csak ennyi...remélem, hogy nem dobnak ki a Starityről... Bánataink :( - Page 6 959844722

Azért jól beoltottad a népet. :D Nekem is elegem van abból,hogy ha valaki nem ismeri Tomot hosszú évek óta akkor jönnek a hatalmas 'énelőbbszerettemőtmintte' okostojások,a hülye szöveggel hogy 'Jéé ez is tuti úgy lett Hiddlestoner,hogy meglátta Tomot a Thorban és elolvadt a cukimuki Lokitól.' Az a kijelentés meg külön vicc,hogy Loki túl könnyű / semmilyen karakter...omg,az egyik legnehezebb karakter az egész mizériában...

Kidobni biztosan nem fognak. Bánataink :( - Page 6 464751818

Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptyPént. Jan. 18, 2013 8:42 am

Asszem kicsit össze fogok kapni a Staritys társasággal...nagyon elegem van már a nagyívű, elszállt, nagyképű dumájuktól, hogy ők már akkor szerették Tomot, amikor megszületett, meg már évek óta bírták, és aztán jött Loki és akkor megindult a lejtőn, jöttek a divatrajongók, Loki karaktere egy szar, nem is kell benne színészi teljesítményt nyújtania, stb...Igazából utálom, ha valaki meg akarja mondani, hogy én milyen rajongó vagyok, vagy azt hiszi, ő lényegesen különb...egyszer ezt már elmondtam nekik, de akkor sem vették a lapot. Most megint kibukott belőlem...engem aztán ne nézzenek le, és a többi olyan rajongót sem, aki Lokiként látta először Tomot. Mert attól, hogy ebben a szerepben láttuk őt először, még ugyanúgy bepótoltuk a régebbi filmjeit és nézzük az újabbakat...lásd IV-V. Henrik...
Szóval csak ennyi...remélem, hogy nem dobnak ki a Starityről... Bánataink :( - Page 6 959844722
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptyHétf. Jan. 07, 2013 6:57 am

LuluDarling írta:
Nektek műkszik a tumbi? Nekem még úgy-ahogy behozza az oldalt, de már a dashboard-ba nem enged bemenni, az előbb még hagyott, de amikor rebloggolni, kiírta, hogy We are sorry, stb...nálatok???
Nálam működik rendesen, de néha szokott nekem is ilyet csinálni, várni kell pár percet és helyreáll.
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptyHétf. Jan. 07, 2013 6:51 am

Nektek műkszik a tumbi? Nekem még úgy-ahogy behozza az oldalt, de már a dashboard-ba nem enged bemenni, az előbb még hagyott, de amikor rebloggolni, kiírta, hogy We are sorry, stb...nálatok???
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptyPént. Dec. 21, 2012 7:19 am

Aleex írta:
Hát ez nem az én hetem...
A szerkesztő program amivel például a fejlécet is készítettem, meg szerkesztgettem vele mindenét beprémiumoztatta... Bánataink :( - Page 6 582349789 Bánataink :( - Page 6 3289141866 :lonely:
De van tartalékom, bár nem olyan jó, de egyenlőre megteszi :flower:
Úúúúúúúúúúúúúú...együtt érzek veled Aleex! Az a progi is, amivel én csináltam a háttereket, az is ilyen 30 napos verzió, - de általában tovább tart - aztán letilt és hiába töltöd le újra, nem segít semmit...úgyhogy sajnos lassan fél éve hozzá sem tudok szagolni a háttér készítéshez, pedig imádom! Bánataink :( - Page 6 2109136891
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptyCsüt. Dec. 20, 2012 9:31 am

Hát ez nem az én hetem...
A szerkesztő program amivel például a fejlécet is készítettem, meg szerkesztgettem vele mindenét beprémiumoztatta... Bánataink :( - Page 6 582349789 Bánataink :( - Page 6 3289141866 :lonely:
De van tartalékom, bár nem olyan jó, de egyenlőre megteszi :flower:
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptyHétf. Dec. 10, 2012 3:43 am

Tényleg nagyon rossz ez a mostani helyzet!!!!!!! Én sem értem miért van ez, pedig olyan klassz csapat jött össze!!!!!!!! Bánataink :( - Page 6 3289141866
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptyHétf. Dec. 10, 2012 2:25 am

Dominika13 írta:

Kár, hogy nagyon kevesen járnak fel rendszeresen. Bánataink :( - Page 6 3289141866
Szó szerint egy kezemen meg tudom számolni...nagyon szomorú vagyok emiatt. Tényleg nem értem.
A társaság kedves, befogadjuk az újakat, szerintem a fórum szép, áttekinthető, sok rajta az infó és a kép, egyszerűen nem értem... Bánataink :( - Page 6 2109136891
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptyHétf. Dec. 10, 2012 2:01 am

LuluDarling írta:

35 regisztrált tag...bárcsak lenne belőle legalább 10 aktív felhasználó...álom, álom, édes álom... Bánataink :( - Page 6 2109136891
Kár, hogy nagyon kevesen járnak fel rendszeresen. Bánataink :( - Page 6 3289141866
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 EmptyVas. Dec. 09, 2012 6:30 am

35 regisztrált tag...bárcsak lenne belőle legalább 10 aktív felhasználó...álom, álom, édes álom... Bánataink :( - Page 6 2109136891
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Bánataink :( - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bánataink :(
Vissza az elejére 
6 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: