Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tom Hiddleston - Kibeszélősdi

Go down 
+8
AmyHiddleston
CarrieJ.
GwenPage
Dominika13
Aleex
Mrs. Captain America
Boszorka666
LuluDarling
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
CarrieJ.
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
CarrieJ.


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 16.

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 20, 2013 9:37 pm

GwenPage írta:
Természetesen így is nagyon tetszik, és imádom, de az ő érdekében szerintem jót tenne...

Egyetértek. Elég vékony,ráadásul olyanokat vállal be,mint a Live Below the Line... Egyébként eddig simán letagadhatott volna pár évet,de már nem tűnik sem fiatalabbnak,sem idősebbnek. :)
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 20, 2013 8:43 pm

Szerintem sem néz ki idősebbnek a koránál, de pár kilót időszerű lenne felszednie! Természetesen így is nagyon tetszik, és imádom, de az ő érdekében szerintem jót tenne...
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 20, 2013 8:30 am

LuluDarling írta:

Szerintem idősebbnek, igazából nem tudom, hogy miért fordult így át hirtelen a kis kölyök arcából...tényleg eltűnt az a gyermeki teltség belőle, mondjuk néhány plusz kiló jót tenne neki szerintem. Na persze engem nem zavar, én így is imádom!
Na igen néhány plussz kiló nem ártana neki, mert nagyon vékony a drága!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 20, 2013 8:14 am

Boszorka666 írta:

Oh de kedves barátnőd van, nagyon aranyos gesztus volt ez tőle!
Szerintem Tom most pontosan annyinak nézz ki, ahány éves (na ezt most megmagyaráztam) se nem fiatalabbnak,se nem idősebbnek! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 2453078570 Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 1959207375
Szerintem idősebbnek, igazából nem tudom, hogy miért fordult így át hirtelen a kis kölyök arcából...tényleg eltűnt az a gyermeki teltség belőle, mondjuk néhány plusz kiló jót tenne neki szerintem. Na persze engem nem zavar, én így is imádom!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 20, 2013 8:09 am

LuluDarling írta:
Az egyik kolléganőm kivágta nekem a METRO újságból az MTV Movie Awards-ról szóló cikket és Tomról a képet...ő is azt mondta, hogy Tom idősebbnek néz ki a koránál... Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 2453078570 De nem baj, mert akkor még 10 évig 36-nak fog kinézni... Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 959844722

Oh de kedves barátnőd van, nagyon aranyos gesztus volt ez tőle!
Szerintem Tom most pontosan annyinak nézz ki, ahány éves (na ezt most megmagyaráztam) se nem fiatalabbnak,se nem idősebbnek! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 2453078570 Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 1959207375
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 20, 2013 6:52 am

Az egyik kolléganőm kivágta nekem a METRO újságból az MTV Movie Awards-ról szóló cikket és Tomról a képet...ő is azt mondta, hogy Tom idősebbnek néz ki a koránál... Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 2453078570 De nem baj, mert akkor még 10 évig 36-nak fog kinézni... Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 959844722
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 9:37 am

Én egyszer álmodtam Lokival, de az valami hatalmas hülyeség volt. Belevezetett egy kocsit a vízbe amiben ült valaki, de ő valahogy kikerült a járműből és közben még azt is elérte, hogy a kocsi ablaka le legyen tekerve. Szóval lényegében véve megmerényelte szegény utast. Erre hab volt a tortára, hogy amikor felbukott a víz alól, vállig érő, nagyon szőke, loknis haja volt. Nagyjából a szívbaj kerülgetett amikor reggel felébredve újra eszembe jutott ez a frizura Loki fején. XD

A másiknak egy Tomos álom volt, de ott sem igazán emlékszem a körülményekre. Az egészből csak egy momentum volt ami megmaradt, mégpedig az, hogy az egyik kedvenc pólóm volt rajtam, ami piros és a következő felirat áll rajta: Wanna be my boyfriend? A felirat alatt pedig három szívecske, amik alatt ezek a választási lehetőségek: Yes, No, Maybe. És Tom azt mondta, hogy Yes. XD

Aztán volt egy másik Tommal kapcsolatos álmom is, ami aztán teljesen rányomta a bélyegét a napomra. :D Szóval valami összejövetel volt, ahol sok volt a gyerek, meg pár felnőtt. Ilyen klubterem félében volt, és valami Mikulással kapcsolatos volt a dolog. Ott volt Tom is, és az egyik gyerek elkezdte nyaggatni, hogy jöjjön meg a Mikulás. Asszem Tom nyakában ült. Tom elkezdett egy versikét mondani (amúgy olyan szőke, meg göndör volt a haja, mint a Wallanderben, csak annál valamivel rövidebb), nekem meg közben bejelzett a telefonom, hogy a Thor 2-ből felkerültek az első képek. Itt kicsit ellentmondásos a dolog, mert kiviharzottam, hogy legyen wifim és ezt posztolni tudjam az oldalon, de akkor, hogyan jelezte a telefon, hogy vannak? (álmok XD) Amikor kiértem, és megláttam a képeket, eszembe jutott egy álmom, ami egy jelenet volt a filmből. Ebben Loki egy hajófedélzet szerű izének a lépcsőjén ment lefelé (az egész felülről látszódott), és egy olyan kosár volt a mellkasán, amibe gyereket lehet rakni, és volt is benne gyerek. Aztán a következő pillanatban egy szobrot láttam, ahol egy ülő alakot ölelt át egy másikat. És Loki úgy tönkre tette, hogy az ölelgetős alak teljesen eltűnt róla. Valaki még ott volt a face-es oldalról ahol adminkodom, és amikor lett egy olyan beütésem, hogy tudom hol lesz Tom, ő is jött velem. Elmentünk ilyen pláza szerűségbe, ahol ott is volt a szobor, és tényleg hiányzott az egyik figura róla. És én rögtön tudtam, hogy merre kell menni. Néhány helyen volt pár kordon, de nem volt határozott formájuk. Elindultunk egy irányba, ahol a kordon a fallal folyosó féleséget képezett és a végén ajtó volt. Amikor odaértünk, Tom jött be rajta, egy japán faszival, aki japánul dumált, de Tom nem nézett ki úgy, mintha nem értené, pedig japánul biztosan nem tud. Amúgy olyan asszisztens féle lehetett. Mikor meglátott minket, odajött (mi konkrétan lefagytunk, csak egy Hi, Tom!-ra futotta, amikor mellénk ért), és beszélgetni kezdett. (Itt meg kb olyan volt a haja, mint amikor Kölnben forgatott, de az álommal volt egy olyan bibi, hogy csak fél fejjel volt magasabb, mint én, de minden más stimmelt.) Jobbára nekem címezte amit mondott, de a poén kedvéért nem értettem belőle semmit, és csak néztem rá értelmesen, az ismerősömre meg segítségkérően. Aztán elmagyaráztam, hogy nem értek jól angolul, amire ő igen csalódott képet vágott, de aztán gyorsan rendezte a vonásait. Végül kiderült, hogy fényképezőgépet szeretne. Jobb híján a telefonomat ajánlottam fel neki, de amikor mutatni akartam hol van rajta a kívánt funkció és hogyan használja, rendre összetapicskoltam a kijelzőt és mindig máshova lépett be. Egy idő után ő is segíteni akart, amitől persze nem lett kisebb a káosz, közben a japán faszi is jött, hogy menniük kellene. De szerencsére rám is hallgatott amikor azt mondtam, hogy szűnjön már meg, és nem kellett Tomra várni. Végül demonstrálni tudtam, amit akartam, és megkérdeztük, hogy majd kaphatunk-e közös képet, meg autogramot. Azt mondta, hogy persze, és elindult, mi meg utána. Aztán eszembe jutott, hogy az egyetlen eszköz, amivel egy csomó képet tudtam volna csinálni, nála van, de közben örültem, mert ha vissza akarja adni, meg kell keresnie. Menet közben megkérdeztem az ismerősöm, hogy ugye neked sincs semmid, de kiderült, hogy nála van fényképezőgép. A közös képig, autogramig és a telefonom vissza kapásáig viszont már nem jutottam, mert megszólalt az ébresztő. XD A poén pedig, hogy tök jó hangulatom lett tőle, este pedig amikor elmentünk egy színdarabot megnézni, az egyik táncos tiszta Tom volt. Én meg csak csöpögtem és döbbentem konstatáltam, hogy Tom az egész napomra rányomta a bélyegét. *.*
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 4:44 am

Igen, velem is előfordult már, nem is egyszer! Álmodtam már Tomról, Freddie-ről és Lokiról is. Lokiról mondjuk csak zagyvaságokat, a freddie-s meg eléggé groteszk volt. Tommal álmodtam eddig a legtöbbet, nagy részük elég vicces volt, de amelyik a legjobban megmaradt bennem az nagyon kellemes érzéseket ébreszt bennem, ugyanis arról szólt, hogy egy tetőtéri szobában voltunk, besütött a nap az ablakon, langyos volt a levegő, egyszóval tökéletes. Tom külseje a Magnus-korszakot idézte, nem csak haj, ruházat szempontjából is Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 1477389581 Én általában tudom hogy álmodok, és nagyon elszomorodtam, hiszen tudtam, hogy csak korlátozott ideig lehetek vele. Hirtelen átöleltem és nem engedtem el percekig, és bár meglepődött, de a rá jellemző lelkességgel visszaölelt :) Aztán megkérdezte hogy mi a baj, és elmondtam neki, hogy mindez csak a fejemben játszódik... kicsit csodálkozott, de aztán megértette. A hátralevő időben pedig a földön ülve beszélgettünk, azt viszont már nem tudnám megmondani, hogy miről.

A másik tomos álmomban pedig újraforgatták a Deep Blue Sea-t, és én voltam Hester Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 1959207375 Az alakításom nem volt egy Rachel, de forgatási szünetekben le nem szálltam szegény Tomról, egy kicsit hülyét csináltam magamból, de jól éreztem magam Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 3668024462
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptySzer. Márc. 27, 2013 11:54 pm

Sue írta:
Sebaj, Én is álmodtam vele olyat, hogy igazából nem tudom mit zsűriztek, de az asztallal szemben nagyon sok ember volt, köztük én is. Tom az asztalnál ült és azt hiszem kérdezett valamit, amire talán nem kapott tőlem kielégítő választ, mert olyan rondán nézett rám, hogy csak na. Szabályosan "beleégett a retinámba" az a csúnya arckifejezés amivel mustrált. XD
Engem Loki már sokszor megfenyegetett és nézett rám olyan "rögtön széjjel tépkedlek" arckifejezéssel. XD Tomról konkrétan még nem álmodtam, de biztos fogok! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 1959207375
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptySzer. Márc. 27, 2013 8:17 am

Sebaj, Én is álmodtam vele olyat, hogy igazából nem tudom mit zsűriztek, de az asztallal szemben nagyon sok ember volt, köztük én is. Tom az asztalnál ült és azt hiszem kérdezett valamit, amire talán nem kapott tőlem kielégítő választ, mert olyan rondán nézett rám, hogy csak na. Szabályosan "beleégett a retinámba" az a csúnya arckifejezés amivel mustrált. XD
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptySzer. Márc. 27, 2013 7:53 am

Sue írta:
Talán ebbe a topicba belefér. Gondoltam megkérdezem, ki álmodott már Tommal vagy Lokival? Az aki igen, esetleg kedvet érez rá, hogy ezt a többiekkel is megossza? :)
Ez elég jó kérdés, én minden másnap vele álmodok! XD Egyszer volt olyan, hogy az egésznek totál Thor állaga volt, ott voltam én, meg azt hiszem a két legjobb barátnőm. Az egész abból állt, hogy Thor beszélt valamit, Loki meg mellettem állt és piszkálta a vállam. XD Arrébb mentem, utánam jött.... kicsit ijeszt volt, de Johy-val jót röhögtünk rajta. XD Máskor meg épp ő mentett meg. Valami pasi elkapta Thort, Loki konkrétan szövetkezett vele, és amikor Thor ott térdelt előtte - és ahhoz képest, hogy a pasi tiszta embernek nézett ki, mintha tűzóriás lett volna, vagyis valami ilyesmit mondtak benne...- és vagy kétszer fejbe vágta egy lánccal. Én ráordítottam a pasasra, hogy hagyja abba, az meg odajött és úgy pofon vágott, hogy azt még Hel-ben is biztos megérezték.. :D Még egyszer megütött volna, de Loki megfogta a kezét és azt mondta neki hogy ne csinálja. Miután Thort elvitték valami cellába és Loki meg elkezdte nézegetni a nyakamat, mert akkorát kaptam, hogy a bőröm kicsit felrepedt. Nem volt vészes, de megfogta a csuklómat és elrángatott és aszonta, hogy meg akarja nézni a sebet. Ezeket jó ideje álmodtam már, de ezek maradtak meg a legjobban. :D De elég beteg álmaim szoktak lenni vele. XD
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyKedd Márc. 26, 2013 8:21 am

Húú ,ez tök jó álom, és még akár igaz is lehetne. *.* Én is álmodtam vele a héten, de nem túl jót. Lehet a hétköznapjaim nyomták rá a dologra a bélyegüket. A lényeg, hogy zavaros volt és nagyon rövid, Csak Tom szerepelt benne, de nagyon fura volt, mert iszonyatosan csillogtak a szemei. Először úgy nézett ki, mint aki becsiccsentett, utána pár perccel meg már úgy, mint akit asírás kerülget. Valakitől kapott is egy papír zsebkendőt, amivel aztán nem kezdett semmit, csak széthajtogatta. De azt már nem tudtam meg, hogy mi ennek az egésznek az oka, mert felébredtem, és iszonyatosan sajnáltam szegényt. Hát igen, a többi álmom azért jobb volt vele... :/
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyKedd Márc. 26, 2013 7:48 am

Sue írta:
Talán ebbe a topicba belefér. Gondoltam megkérdezem, ki álmodott már Tommal vagy Lokival? Az aki igen, esetleg kedvet érez rá, hogy ezt a többiekkel is megossza? :)
Hú, nagyon jókor tetted fel a kérdést ugyanis az éjjel pont vele álmodtam. Mármint nem közvetlenül, de mégis
szereplője volt az eseményeknek.
Álmomban a húgommal Londonba voltunk ahol éppen a Thor folytatását forgatták és egyszer csak megpillantottam a
Lokinak öltözött Tomot, vagy legalábbis azt hittem, de kiderült hogy csak egy dublőr volt, és Tom aznap nem forgat.
De az ipse volt olyan rendes és elárulta hogy hol találom meg, ezért a keresésére indultunk Londonban.
Mikor megtaláltuk civil ruhát viselt és pont úgy nézett ki ahogyan a legjobban imádom. Fekete hullámos haja volt,
és gyönyörű kék szeme. A ruhájára sajnos nem emlékszem csak arra hogy megkérdezte honnan jöttem mert
a kiejtésemből egyből rájött hogy nem vagyok angol. Nagy nehezen kinyögtem a Hungary szót, de emlékszem hogy
meg sem tudtam szólalni, csak bámultam őt mint egy idióta. Sajnos nem emlékszem többre, ez minden, de valahogy
egész nap az unalmas órákon azon gondolkodtam hogy mi lett volna a végkifejlet.
Persze máskor is álmodtam már vele, csak ez tényleg most történt, ezért gondoltam ezt osztom meg veletek :)
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyKedd Márc. 26, 2013 7:27 am

Talán ebbe a topicba belefér. Gondoltam megkérdezem, ki álmodott már Tommal vagy Lokival? Az aki igen, esetleg kedvet érez rá, hogy ezt a többiekkel is megossza? :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 21, 2013 6:55 am

EvilSammy írta:
Hát nekem elsősorban a ginger, de jöhet olyan sorban, ahogy a képek vannak, még mindig nagyon nagyon jól néz ki, sőt, egyre jobban! remek mindig ide belépnem, szép dolgokat látok itt!
Akkor egy kicsit gyakrabban is jöhetnél, és több hozzászólással is megörvendeztethetnél minket! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 464751818
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 21, 2013 4:12 am

Hát nekem elsősorban a ginger, de jöhet olyan sorban, ahogy a képek vannak, még mindig nagyon nagyon jól néz ki, sőt, egyre jobban! remek mindig ide belépnem, szép dolgokat látok itt!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyHétf. Márc. 11, 2013 6:57 am

GwenPage írta:
...ha mindenképp választani kell, akkor csatlakozom Luluhoz szöszkézésben Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 1839924927
Hagy öleljelek keblemre! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 305504174
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyHétf. Márc. 11, 2013 3:11 am

Mrs. Captain America írta:
És most felteszem a nagy kérdést. :) Szerintem az én válaszomat mindenki sejti :D

Nos az igazat megvallva nekem mindenhogy maga a megtestesült tökély. Elég ideáltalan ember vagyok, ha valaki tetszik, akkor mindenestül, és onnantól bármit változtathat rajta, főleg, hogy bennem ott van az, hogy jellem nélkül tetszeni sem tud senki. Tom csodás személyisége teszi még ellenállhatatlanabbá őt számomra, másfelől viszont ha mondjuk messziről megtetszik egy fiú, de ha kinyitja a száját, és dől belőle a szemét, akkor onnantól már mindenhogy csúnyának fogom látni. Szóval, a kérdésre válaszolva, mindenhogy tetszik, de ha mindenképp választani kell, akkor csatlakozom Luluhoz szöszkézésben Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 1839924927
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyHétf. Márc. 11, 2013 1:52 am

Nem tudok választani!!! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 3684083802 Bár a szőkénél a középső kép, nagyon odavágott... Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 2774444739
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyVas. Márc. 10, 2013 10:00 pm

Hát nálam egyértelműen blonde!!!!!!!! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 3684083802
Vissza az elejére Go down
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyVas. Márc. 10, 2013 9:15 am

Nekem mindegyik nagyon bejön, de ha muszáj lenne sorba rakni akkor:
Black
Blond
Ginger
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyVas. Márc. 10, 2013 8:08 am

Mrs. Captain America írta:
És most felteszem a nagy kérdést. :) Szerintem az én válaszomat mindenki sejti :D
Meg az enyémet is... Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 1959207375
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyVas. Márc. 10, 2013 8:02 am

És most felteszem a nagy kérdést. :) Szerintem az én válaszomat mindenki sejti :D

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 29383_540263522669902_1883995326_n
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyHétf. Feb. 25, 2013 4:25 am

LuluDarling írta:
Semmi baj, jövőre megismételjük! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 464751818
I can't wait :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyVas. Feb. 24, 2013 10:38 am

Forever_Hiddlestoner írta:
Jaj de kár, hogy lemaradtam erről a rögtönzött kis szülinapi partiról!
Semmi baj, jövőre megismételjük! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 464751818
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tom Hiddleston - Kibeszélősdi
Vissza az elejére 
3 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» A Film - Kibeszélősdi
» A Film - Kibeszélősdi
» A filmek - Kibeszélősdi
» A Film - Kibeszélősdi
» Iron Man 3. - Kibeszélősdi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Színészek :: Tom Hiddleston-
Ugrás: