Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tom Hiddleston - Kibeszélősdi

Go down 
+8
AmyHiddleston
CarrieJ.
GwenPage
Dominika13
Aleex
Mrs. Captain America
Boszorka666
LuluDarling
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyVas. Feb. 24, 2013 9:15 am

Jaj de kár, hogy lemaradtam erről a rögtönzött kis szülinapi partiról!
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyHétf. Feb. 11, 2013 2:00 am

Annyira bánom hogy nem tudtam időben feljönni... Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 3289141866
De utólag szeretnék én is Boldog Születésnapot Kívánni Tomnak, és azt is kívánom neki, hogy minden vágya teljesüljön és legyen igazán boldog!!!!!! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 2798387234
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyVas. Feb. 10, 2013 1:36 am

Utolag is Nagyon-Nagyon Boldog Születésnapot Tomnak!!!!!!!! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 2798387234

Az animációk fantasztikusak Lulu!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptySzomb. Feb. 09, 2013 7:03 am

Sok Boldog Szülinapot a mi drága Thomas William Hiddlestonunknak! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 2798387234
Kívánom neki hogy minden kívánsága teljesüljön, és még nagyon sokáig ilyen sikeres színész maradjon! :)
32...el sem hiszem, szerintem nem látszik meg rajta mikor megborotválja a kis pofiját *-* :szívecske:

Nagyon klassz animációkat hoztál Lulu!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyPént. Feb. 08, 2013 11:53 pm

Még egy, ezt nem tudtam otthagyni! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 3668024462

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Tumblr_mhwqbyGYQf1rjeqt5o1_500
Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Tumblr_mhwqbyGYQf1rjeqt5o2_250

No meg ezt:

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Tumblr_mhx8a10IoA1rie3tmo1_250
Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Tumblr_mhx8a10IoA1rie3tmo2_500

És még ezt...

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Tumblr_mhybr7rKne1r2u47wo4_500

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Tumblr_mhybr7rKne1r2u47wo2_500

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Tumblr_mhybr7rKne1r2u47wo3_500

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Tumblr_mhybr7rKne1r2u47wo1_500
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyPént. Feb. 08, 2013 11:33 pm

LuluDarling írta:
Isten Éltessen Drága Tom! Kívánom, hogy az életben minden álmod, vágyad, szerelmed beteljesüljön! Kívánok neked sok-sok erőt, energiát és egészséget, hogy még legalább ezer évig ragyoghass a szívünkben!

Csak ismételni tudlak! Isten éltesse sokáig a drágát, legyen még nagyon sok boldogsággal és sikerrel teli éve! Azzal, hogy megismertem őt, rengeteg pozitív energia és vidámság költözött az életembe, és még ismeretlenül, távolról is nagyon sokat hozzátett az életemhez. Hasonlóképp kívánok neki sok erőt, kitartást, boldogságot és egészséget, amit érdemel, és amivel még sok-sok évig beragyoghatja az életünket! :szívecske: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 2798387234
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyPént. Feb. 08, 2013 10:44 pm

Isten Éltessen Drága Tom! Kívánom, hogy az életben minden álmod, vágyad, szerelmed beteljesüljön! Kívánok neked sok-sok erőt, energiát és egészséget, hogy még legalább ezer évig ragyoghass a szívünkben!

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Tumblr_mhsbdmODJN1rz1wnio1_r1_500

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Tumblr_mhsbdmODJN1rz1wnio3_500

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Tumblr_mhsbdmODJN1rz1wnio2_500

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Tumblr_mhw72gTRbB1qf9t1ho3_500
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyKedd Feb. 05, 2013 6:22 am

AKARTAM ÍRNI LÁNYOK, HOGY MAJD, HA LEGKÖZELEBB A TOM ÁLTAL JÁTSZOTT KARAKTEREKRŐL BESZÉLÜNK, AKKOR INKÁBB A TOM EGYÉB FILMJEI TOPIKBA TEGYÜK, MERT EBBEN A TOPIKBAN EZ KISSÉ OFF. ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 7:37 am

XD Jó lehet a hadszíntér elemzést hanyagolhattam volna.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 7:32 am

Sue írta:
Jó, ezen nem fogunk fenn akadni. :D Szeretem a gondolataimat kifejteni a pszichológiai szakszavak alkalmazása helyett. -.- Azok olyan ridegek és érzelem mentesek...
Nos, mivel te már kifejtetted érzelmesen, felvázolva a fél második világháborús hadszínteret, így nekem már csak rideg és érzelemmentes pszichológiai szakszavak maradtak... Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 3140178259
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 7:26 am

Jó, ezen nem fogunk fenn akadni. :D Szeretem a gondolataimat kifejteni a pszichológiai szakszavak alkalmazása helyett. -.- Azok olyan ridegek és érzelem mentesek...
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 7:24 am

Sue írta:
Pontosan. Bár azt ki lehet heverni kemény munkával, de szerintem Freddie ezen a stresszen túl, belerokkant lelkileg abba, amit tapasztalt.
Poszttraumás stressz...két szóban... Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 959844722


A hozzászólást LuluDarling összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 04, 2013 7:26 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 7:18 am

Pontosan. Bár azt ki lehet heverni kemény munkával, de szerintem Freddie ezen a stresszen túl, belerokkant lelkileg abba, amit tapasztalt.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 7:14 am

Poszttraumás stressz...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 7:00 am

Biztos vagyok benne, hogy nem. Csak azért mondhatta, mert a katonák akkoriban nagyon érdekesek voltak, és úgymond "menő" volt ilyen anekdotákkal szórakoztatni a társaságot. De aki már egyszer ölt, vagy kénytelen volt belenézni annak a szemébe, akit meg kellett ölnie (és tételezzük fel, nem gyilkos természet), akkor az nem fogja ezt élvezni, és ha mégis úgy adja elő, akkor azért teszi, mert ez egyfajta megfelelési kényszer, amivel be akar állni a sorba. A háború csak addig lelkesítő, amíg csak a magasztos célokat, a fennkölt szózatokat látod, és munkál benned a harci vágy, de amint kilépsz a sáros, vérben úszo csatatérre, ahol négykézláb mászva kell mentened az életedet, belenézned a szemébe annak, akibe éppen belemélyeszted a késed, vagy látni a sok nyomorultat a földön, amint éppen haldoklik... Kizárt, hogy ezt ép eszű ember élvezze. Ez csak egy pszichopatának vagy őrültnek tetszhet...
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 6:47 am

Sue írta:
Bár ő sem volt lelkileg teljesen jól, azt hiszem...

Igen, én is így gondolom. Szerintem egyáltalán nem élvezte annyira a csatát, mint ahogy ő azt előadta. Sőt...
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 6:44 am

Valóban okkal reagált úgy, ahogy, de tartom, hogy azért üvöltözni senkivel sem kell. Én is marhára ki lennék akadva ha a szerelmem zsebében egy búcsúlevelet találnék, amiben arról ír, hogy miért lett öngyilkos, de biztosan nem egy bár előtt rendeznék jelenetet úgy, hogy még két utcával odébb is hallják. De Hester abszolút elborult elme volt. Totális depresszió, életuntság, és szerintem már igazából nem is volt az unalmon kívül más oka annak, hogy meg akart halni. Freddie meg jól kiszúrta őt magának. Bár ő sem volt lelkileg teljesen jól, azt hiszem...
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 2:47 am

Sue írta:
Sajnos inkább az ijesztő részét villogtatta többször, mint a romantikusat...

Azt szerettem nagyon a filmben, hogy itt nem a két férfi volt teljesen baromnak meg szemétnek beállítva, mint sok filmben. Freddie kemény reakciónak azért voltak kiváltó okai, előfordulhat, hogy a helyében én is leordítottam volna Hester fejét - mondjuk ez mindenkinek a személyes értékrendje szerint kell végiggondolnia. Freddie szerintem egy nagyon jó karakter, teljesen emberi, és ezek az ijesztő megnyilvánulásai általában okkal történtek, noha gyakran esett túlzásokba, pl. amikor a gázórára tett egy elég rideg megjegyzést.
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyVas. Feb. 03, 2013 9:00 am

Sajnos inkább az ijesztő részét villogtatta többször, mint a romantikusat...
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyVas. Feb. 03, 2013 8:40 am

LuluDarling írta:

Na én ezt gondolnám legkevésbé. A számomra Freddie konkrétan a legtöbbször rémisztő. Nagyon agresszívnak, hirtelen haragúnak látom. Én Tomnál ilyesmit még soha nem tapasztaltam. Hála Istennek...

Nem is az agresszív oldalára gondoltam, hanem az érzelmesre :) Ahogyan szereti a nőt.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyVas. Feb. 03, 2013 8:32 am

A témát átviszem a Loki kibeszélő topikba!!! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 464751818
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:25 am

Én teljesen megértem őt. Bár nem mondanám, hogy a tesóm árnyékában élek, de azzal mindig szembesülnöm kell ,hogy ő messze többre fogja vinni, mint amire én valaha is képes leszek. Szóval azért sejtem milyen érzés. Igazából mondhatni, hogy lelkizős típus vagyok. (Nem érzelmi csöpögős, meg ölelgetős, meg ilyenek. Az utóbbi meg annyira nem, hogy kicsit viccesnek is találom, hogy Tomot simán meg akarnám ölelgetni. XD ) Hanem olyan, aki direkt megkeresi az ok- okozati összefüggést, hogy miért tette amit tett, és miért lett olyan amilyen. (Valahogy vonzanak az ilyen karakterek.) Szóval én elölről hátulra meg vissza kielemeztem Lokit. És bár a módszer elítélendő amit alkalmazott, az okok megérthetőek.
Vissza az elejére Go down
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:03 am

Sue írta:
. Amikor pedig felvilágosították, hogy hát édes fiam, ezt nem így kellett volna, akkor meg még mélyebbre zuhant mint volt. Szó szerint, meg átvitt értelemben is.

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 1959207375

Én bírom Loki-t. Olyan kis elveszett szegénykém... :/ Abban egyetértek veled, hogy nem úgy kellett volna a dolgait csinálni, ahogy azt tette, de szerintem nem látott más utat... Nálunk is ez van amúgy... A bátyám árnyékában élek és ha egy kis figyelmet szeretnék akkor ugyanúgy a mellékutakon kell közlekednem ahhoz, hogy eljussak oda, hogy egy picit rám is figyeljenek (de ez sem tart sokáig). :/ Szóval egy bizonyos szinten együtt érzek Lokival
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyVas. Feb. 03, 2013 6:44 am

Nos, ha emberség alapján kellene Tom karaktereit értékelni, Loki nem kerülne nálam az első helyre. Túl sunyi és hátborzongató ahhoz. Szerintem Loki érzelmi és megértési szempontból is kihívás lehet. Pl tény, hogy elég érdekesen gondolkodik. Nem azt nézi, hogy hagyhatták volna meghalni Jötünheimben, ehelyett hercegként nevelik fel, a legnagyobb gazdagságban és bőségben, hanem azt, hogy nem ő az aki a figyelem központjában van. Szóval kissé önző, pedig kétlem, hogy Odin látványosan kivételezett volna Thorral, a trón kérdés pedig nem is annyira kérdés, már ha az elsőszülötti jogokból indulunk ki. Meg az is fura, hogy kikel magából amiért titkolták, hogy micsoda, pedig tényleg nem rossz szándékból tették. (Mellesleg megértem, hogy miért volt úgy odáig meg vissza ettől.) Aztán igencsak érdekesen értelmezte azt is, hogy mi Asgard érdeke. Simán elintéztette volna Thort, megölte a vérszerinti apját és egy egész fajt képes lett volna elpusztítani, mert szerinte ez Asgard érdeke és Odinnak ezzel a kedvére tehet. Amikor pedig felvilágosították, hogy hát édes fiam, ezt nem így kellett volna, akkor meg még mélyebbre zuhant mint volt. Szó szerint, meg átvitt értelemben is.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 EmptyVas. Feb. 03, 2013 5:00 am

Nos, úgy látom, végre sikerült olyan témát felvetni, ami megmozgatja a Tom rajongó közösséget! Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston - Kibeszélősdi   Tom Hiddleston - Kibeszélősdi - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tom Hiddleston - Kibeszélősdi
Vissza az elejére 
4 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Iron Man 3. - Kibeszélősdi
» A Film - Kibeszélősdi
» A Film - Kibeszélősdi
» A filmek - Kibeszélősdi
» A Film - Kibeszélősdi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Színészek :: Tom Hiddleston-
Ugrás: