Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fanfricik ♥

Go down 
+7
GwenPage
CarrieJ.
Sue
Dominika13
Boszorka666
Mrs. Captain America
LuluDarling
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptySzomb. Júl. 13, 2013 11:47 pm

Gratula Lulu!
Megint nagyot alkottál! Imádtam ezt a fejezetet,nálam is eddig ez befutó Fanfricik ♥ - Page 4 3668024462 
és az a rész amikor Loki azt mondja,idézem: Ez nagyon tetszik! - na ez pedig rögtön eszembe juttatta az a jelenetet a Bosszúállókból,amikor Fekete özveggyel cseverészik...ha jól emlékszem szó szerint (magyar fordításban) ezt mondta. Fanfricik ♥ - Page 4 3920004554  Jó hogy végre valaki tudatta a Csínytevések Istenével,hogy... Tetszetős xD
Egy szó,mint száz: Nagy vagy Lulu Fanfricik ♥ - Page 4 1001172573 
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptySzomb. Júl. 13, 2013 9:35 pm

Ó, bocsi, az L betűk ártalma Fanfricik ♥ - Page 4 3668024462 Igen, sejtem a választ, de gondoltam rákérdezek a művésznőnél, úgy az igazi Fanfricik ♥ - Page 4 464751818 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptySzomb. Júl. 13, 2013 6:43 pm

GwenPage írta:
Jó isten Lulu, ez a fejezet.... ez tetszett eddig a legjobban! worships  Egyszerűen csodálatos volt, nagyon mély, és most extra erősen éreztem Loki karakterének hitelességét... iszonyú jó volt! Annyira igaz és szép dolgokat fogalmaztál meg, le a kalappal! És Loree utolsó kérdése... az egy pofonként ért engem, ugyanis gyakran észreveszem magamon, hogy olykor utálom azokat az embereket, akiket nem is ismerek, csak azért, mert "zavaróan" boldognak tűnnek... Fanfricik ♥ - Page 4 1995604987  Loki meg nyugodtan elhiheti, hogy népszerű férfiegyed a hölgyek körében :ehehehe: Tervezel kettejük közé barátságnál többet? Vagy ipari titok? Fanfricik ♥ - Page 4 3920004554 
Köszi Gwencsi, nagyon-nagyon édes vagy! Nos, személy szerint mindig is úgy láttam, hogy Loki igen hajlamos a hisztire, Jane pedig egyébként is nagyon szúrja a szemét, több okból is. Ha úgy vesszük, ha Jane nincs, Thor gondolkodása nem változik meg, nem kapja vissza az erejét apjától, nem tér vissza Asgardba és még mindig Loki uralkodna. Más részről pedig Jane Thor boldogságának is a kulcsa, amit ugye Loki nem bír elviselni, szóval...duplán kiüti nála a biztosítékot.
Egyébként az a bizonyos utolsó, Loki kérdése volt, nem pedig Loree-é...

Nos, a kérdésedre sajnos nem adhatom meg a válasz - amit egyébként mindenki úgyis sejt... Oops1 :ehehehe: 
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptySzomb. Júl. 13, 2013 9:28 am

Jó isten Lulu, ez a fejezet.... ez tetszett eddig a legjobban! worships  Egyszerűen csodálatos volt, nagyon mély, és most extra erősen éreztem Loki karakterének hitelességét... iszonyú jó volt! Annyira igaz és szép dolgokat fogalmaztál meg, le a kalappal! És Loree utolsó kérdése... az egy pofonként ért engem, ugyanis gyakran észreveszem magamon, hogy olykor utálom azokat az embereket, akiket nem is ismerek, csak azért, mert "zavaróan" boldognak tűnnek... Fanfricik ♥ - Page 4 1995604987  Loki meg nyugodtan elhiheti, hogy népszerű férfiegyed a hölgyek körében :ehehehe: Tervezel kettejük közé barátságnál többet? Vagy ipari titok? Fanfricik ♥ - Page 4 3920004554 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptySzomb. Júl. 13, 2013 6:38 am

Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
DeloraMercel
Földi Halandó
Földi Halandó
DeloraMercel


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás ideje : 2013. May. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptyKedd Júl. 09, 2013 7:31 am

Nem lennék most Loree helyében :S Védtem már bűnös lelkeket, és nem voltam éppen a legjobb védőügyvéd.
De ez izgalmas is lesz egyben, újabb bonyodalmakat teremthet :D Azokat amúgy is nagyon szeretem.
A csata jelenet szerintem így teljesen jó volt - Loree új feladata amúgy is fontosabb lesz, de gondolom biztos lesz még igazi harc is a későbbiekben, kárpótlásnak ;) Már csak az ellenfélre vagyok kíváncsi Twisted Evil 


Az hogy Loki válogat-e vagy, sem.. ezt nem is olyan könnyű eldönteni. Ha nem nézzük az eredet sztorit, akkor igazából nem derül ki, hogy kit választana maga mellé. Nekem inkább az jött le, hogy senkiben sem bízok annyira, hogy beengedje az intim szférájába. De van abban igazság, amit mondasz, Sue.
De majd az új filmben talán ebből is elcsíphetünk valamit :$
Addig pedig még sok klassz fejezetet olvashatunk Lulu jóvoltából Fanfricik ♥ - Page 4 1511130120
Vissza az elejére Go down
http://delorafanficworld.blogspot.hu/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptyHétf. Júl. 08, 2013 8:34 am

Igen, ez bennem is megfordult, hogy Loree nem fogja tudni leplezni a bizonytalanságát. Ha megteszi akkor az emel falat, ha nem, akkor az. Hacsak Loki nem nő fel végre, és látja be, hogy ez megalapozott reakció. Mit vár, ha kiszámíthatatlan, ha olyan, mint az időjárás. Ha az éppen aktuális hangulata határozza meg a viselkedését. De én még mindig úgy gondolom, hogy ez a bizalom jele, mert ki is hátrálhatott volna. Helyette, kockáztat, bízik és reménykedik. Loki folyton nehezményezte, hogy neki senki nem ad esélyt, senki nem hisz. Hát most kap egyet. Nem bántásnak kellene megélnie, hanem lehetőségnek, hogy változzon. Hogy meghálálja a bizalmat, ne pedig visszaéljen vele sértettségében, mert azért támasztanak vele szemben némi fenntartást.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptyHétf. Júl. 08, 2013 6:14 am

Sue írta:
...Szóval én úgy gondolom, hogy az, hogy valaki kifejezi a reményét és bizakodását, az nem minősül hazugságnak. Ha az ellenkezője igazolódik be, az is inkább tévedés lesz, nem pedig egy hazugság káros következménye. Szerintem Loree nem hazudik. Amit tesz, az nem hazugság, pusztán annyi, hogy elszánja magát és mer bízni Lokiban. Mer hinni neki. És szerintem Lokinak ezt értékelni kellene, mert megkapta azt amire vágyik. Egy embert, aki nem akarja bántani, aki aggódik érte, aki törődik vele és aki hisz neki, bízik benne. Melegen ajánlom neki, hogy becsülje meg!
Én attól félek, hogy Loreeban még mindig nagyon sok a kétség Lokival kapcsolatban. Abba már bele nyugodott, az nem érdekli, ha Loki őt bántja, ha az ő testi épsége van veszélybe, de az, hogy az egész emberiséget szolgáltassa ki neki ismét, attól szerintem nagyon viszolyog...benne van az a kettősség, hogy védenie kell Lokit, hiszen ő az Őrzött, viszont ott van egy magasabb rendű cél is, amiért küzd, a Föld és az emberek biztonsága...Én pedig attól félek, hogy Loki érzi benne ezt a kettősséget és nem fogja pozitívan megélni...

Csajok, köszönöm mindenkinek a kommenteket!!! Fanfricik ♥ - Page 4 1672448945 
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptyVas. Júl. 07, 2013 9:58 pm

Szupi volt az új fejezet Fanfricik ♥ - Page 4 459759068  Mint valami félbolond nevetgéltem a gép előtt,miközben Loree idéző jeles őrjöngését elképzeltem Fanfricik ♥ - Page 4 1959207375 Egyre szimpatikusabb a csaj és felnézek rá amiért végül bele egyezett abba,hogy nyilatkozik a sajtónak,Lokiról.A csata leírása tényleg eléggé le lett rövidítve,de nem gond,így is imádtam Fanfricik ♥ - Page 4 3920004554  Köszi Lulu! Fanfricik ♥ - Page 4 464751818 
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptyVas. Júl. 07, 2013 7:16 am

Sue írta:

Szerintem Loree nem hazudik. Amit tesz, az nem hazugság, pusztán annyi, hogy elszánja magát és mer bízni Lokiban. Mer hinni neki. És szerintem Lokinak ezt értékelni kellene, mert megkapta azt amire vágyik. Egy embert, aki nem akarja bántani, aki aggódik érte, aki törődik vele és aki hisz neki, bízik benne. Melegen ajánlom neki, hogy becsülje meg!

Sue teljes mértékben egyetértek ezekkel a sorokkal! Loree szerintem egy nagyszerű ember, aki azzal hogy mer bízni Lokiban, hatalmas bátorságról tesz bizonyságot! Remélem Loki ezt valóban meg fogja becsülni!
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptyVas. Júl. 07, 2013 5:15 am

Szerintem Loki pont, hogy válogatós. az olyan emberek akik igényesek önmagukkal szemben, és elvárásokat támasztanak másokkal szemben, igenis válogatósak. Vagy a saját hiányaikat keresik másokban, vagy csak a szépség iránt érzett vonzódásukat akarják kielégíteni. És ez alatt nem a klasszikus szépséget kell elsősorban érteni, mert mint tudjuk a szépség relatív. Inkább az egyén önmaga által meghatározott szépségre gondolok.

Valóban klassz lett ez a fejezet is. Reméltem, hogy az új harcjelenet valamivel terjengősebb lesz, de nem számít, hogy mégsem lett az. Nos Loree most tényleg egy kissé sarokba szorítva érezheti magát. Hiába lát loki fejébe, tény és való, hogy kiszámíthatatlan. A jelen helyzetben felmerülő gondolataiból lehetetlenség a következő lépésére következtetni. Bármelyik pillanatban vehet egy 180 fokos fordulatot. És ez olyan apró, kis semmiségnek tűnő dolgokon múlik. Nem is tudom mihez lehetne hasonlítani. Olyan, mint egy tojásba zárt bomba, aminek ha megsérül a héja, robban. De nem tudom. Valahol talán lehet benne bízni. Azért jött, hogy segítsen. Ennek érdekében hajlandó volt belemenni egy számára kezdetben zavaró kapcsolatba és fejleszteni az ezzel járó képességeket. Oké, elismerem ,hogy kétélű a penge, mert nyilván a hatalomvágy is hajtotta, sőt inkább az, mint az önzetlenség, de én úgy hisze ezt mind nem azért tett, hogy ártson. Szóval én úgy gondolom, hogy az, hogy valaki kifejezi a reményét és bizakodását, az nem minősül hazugságnak. Ha az ellenkezője igazolódik be, az is inkább tévedés lesz, nem pedig egy hazugság káros következménye. Szerintem Loree nem hazudik. Amit tesz, az nem hazugság, pusztán annyi, hogy elszánja magát és mer bízni Lokiban. Mer hinni neki. És szerintem Lokinak ezt értékelni kellene, mert megkapta azt amire vágyik. Egy embert, aki nem akarja bántani, aki aggódik érte, aki törődik vele és aki hisz neki, bízik benne. Melegen ajánlom neki, hogy becsülje meg!
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptyVas. Júl. 07, 2013 12:24 am

Ismét nagyon szuper fejezetet kaptunk!Loree nagyon aranyos volt, ahogyan örült, annak hogy ők nyertek!Fanfricik ♥ - Page 4 1959207375  Kíváncsian várom mit szól a közvélemény Lokihoz!
Izgatottan várom a folytatást!
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptySzomb. Júl. 06, 2013 10:50 pm

LuluDarling írta:
Őrangyal - Tizenhetedik fejezet - Bonyodalmak

Víííí, végre! Már nagyon vártam, és ááá, nagyon-nagyon tetszett! Kíváncsi vagyok hogy reagál a közvélemény a hírre! Loki és Loree kapcsolata nagyon érdekes, kíváncsian várom, mi lesz majd! Csak így tovább, Lulu! Fanfricik ♥ - Page 4 592502337 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptySzomb. Júl. 06, 2013 8:50 pm

Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
DeloraMercel
Földi Halandó
Földi Halandó
DeloraMercel


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás ideje : 2013. May. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptySzomb. Júl. 06, 2013 9:21 am

adrilimo írta:
Rövid hajjal is lehet csábítani és ezek szerint Loki is a rövid csajokra bukik Fanfricik ♥ - Page 4 3668024462 

Azért a karakterem és én is bízunk benne, hogy nem túl válogatós :$
Nekem sincs derékig érő hajam - de igazság szerint mindig próbálom növesztgetni... aminek az lesz a vége, hogy megunom és levágatom :D aztán kezdem elölről Fanfricik ♥ - Page 4 1959207375
Vissza az elejére Go down
http://delorafanficworld.blogspot.hu/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptyPént. Júl. 05, 2013 9:25 am

Loree-t sosem hosszú hajjal képzeltem el, valamiért nem! Én arra tippeltem, hogy kb. olyan hosszú haja lehet mint Natasha-nak, egy picit tévedtem csak!Fanfricik ♥ - Page 4 464751818
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptyPént. Júl. 05, 2013 8:11 am

Nem baj, én még akkor is növesztem a magamét. A lapockát már elérte, de még szeretném tíz centit. XD Valahogy nem találom elég hosszúnak. Amúgy hosszúnak nem csak a seggig érő minősül. Nekem pl akkora ne mis kellene. De valamiért én Loree-t automatikusan olyan kicsit váll alá érő hajhosszal képzeltem el. De, hogy még Nathasa hajánál is rövidebb kicsit... Komoly munkának van kitéve a képzelőerőm, hogy ezt a z infót valami nekem tetszővel kombinálva ideális végeredményt hozzak össze...
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 04, 2013 7:19 am

adrilimo írta:
Rövid hajjal is lehet csábítani és ezek szerint Loki is a rövid csajokra bukik Fanfricik ♥ - Page 4 3668024462 

Ez egy felvillanyozó gondolat.. Fanfricik ♥ - Page 4 1414958150 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 04, 2013 5:59 am

Rövid hajú csajok, Girl Power! Fanfricik ♥ - Page 4 3668024462 
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptySzer. Júl. 03, 2013 8:46 am

LuluDarling írta:

Nem mindenki élhet seggig érő hajjal...és nem attól nő a nő...ezt a rövid hajú csajok nevében mondom...sajnálom, hogy világot omlasztottam benned...

Oh,nekem is rövid hajam van,de csak picit rövidebb mint Natasának Fanfricik ♥ - Page 4 464751818 Volt már hosszú hajam is,de ez sokkal jobb mások szerin is...akinek ez áll jól ,annak ez áll jól ! Rövid hajjal is lehet csábítani és ezek szerint Loki is a rövid csajokra bukik Fanfricik ♥ - Page 4 3668024462 
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptySzer. Júl. 03, 2013 8:24 am

LuluDarling írta:

Nem mindenki élhet seggig érő hajjal...és nem attól nő a nő...ezt a rövid hajú csajok nevében mondom...sajnálom, hogy világot omlasztottam benned...

Óh, köszi Lulu, az én hajam is rövid, nááágyon rövid  Fanfricik ♥ - Page 4 3668024462  És szerintem engem senki se akar hosszú hajjal látni... kb. olyan hatása van mint amikor egy csimpánz reakcióba lép egy villanyvezetékkel.. Fanfricik ♥ - Page 4 1959207375
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptySzer. Júl. 03, 2013 8:16 am

Sue írta:
Ez most komoly? O.O Egy világ omlott össze bennem. :(
Nem mindenki élhet seggig érő hajjal...és nem attól nő a nő...ezt a rövid hajú csajok nevében mondom...sajnálom, hogy világot omlasztottam benned...
Ja, és Loree szeme zőőőd...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptySzer. Júl. 03, 2013 5:31 am

Ez most komoly? O.O Egy világ omlott össze bennem. :(
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptyKedd Júl. 02, 2013 8:13 am

Sue írta:
...Szóval a szőkére vagy a világos barnára asszociálok. A hajhosszt meg kb olyan lapockáig érőnek tippelem. :)
Szerintem is szőkés-világosbarnás...viszont egészen biztosan rövid hajú...rövidebb, mint Natashának...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 EmptyKedd Júl. 02, 2013 7:58 am

LuluDarling írta:
Köszönöm csajok, annyira édesek vagytok, de tényleg!!!
Adri, igazából Loree diadémját olyannak képzelem, mint amilyen bármelyik Lady Loki ábrázolás, csak lényegesen kisebb szarvakkal...Fanfricik ♥ - Page 4 3668024462 Így már könnyebb?
Igen,azt hiszem Fanfricik ♥ - Page 4 464751818 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fanfricik ♥ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fanfricik ♥
Vissza az elejére 
4 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Média :: FanArt-
Ugrás: