Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fanfricik ♥

Go down 
+7
GwenPage
CarrieJ.
Sue
Dominika13
Boszorka666
Mrs. Captain America
LuluDarling
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptyKedd Júl. 02, 2013 7:45 am

adrilimo írta:
 
Sue,amúgy Furry melyik szemébe könyököltél ? Úgy értem a jóba vagy a nem létező,helyébe ? Fanfricik ♥ - Page 5 1959207375 

Természetesen a jóba, máskülönben nem lehetett volna rávenni, hogy szívódjon fel. Plusz így nem látta a monitort, meg mást se, szóval könnyebb volt kiakolbólítani. XD

Nos, ha egy skicc megteszi, én vállalkoznék rá, csak az időm nem annyi, mint szeretném. Szóval ezért valószínű, hogy inkább csak skicc lenne a dologból. Meg azt sem tudnám, hogy az mikor lenen meg. Meg azért nem ártana egy kis külső leírás Loree-ról. Hajhossz, hajszín. Mondjuk inkább csak ezek, mert én kék szemmel képzelem el. Hajszín tekintetében nem jutok dűlőre. Szívesen elképzelném feketével, de szinte biztos vagyok benne, hogy nem az. Szóval a szőkére vagy a világos barnára asszociálok. A hajhosszt meg kb olyan lapockáig érőnek tippelem. :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptyKedd Júl. 02, 2013 6:36 am

Köszönöm csajok, annyira édesek vagytok, de tényleg!!!
Adri, igazából Loree diadémját olyannak képzelem, mint amilyen bármelyik Lady Loki ábrázolás, csak lényegesen kisebb szarvakkal...Fanfricik ♥ - Page 5 3668024462 Így már könnyebb?
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptyKedd Júl. 02, 2013 5:42 am

Nya, bepótoltam a lemaradásomat, és valami überkirályak voltak az új fejezetek! Várom a következőt, Lulu! Fanfricik ♥ - Page 5 2750705302 
Vissza az elejére Go down
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptyKedd Júl. 02, 2013 12:53 am

Sue,Lulu,Furry!
Nos, megint nagyon kiveséztétek a fejezetet Fanfricik ♥ - Page 5 711151169 Jók voltatok Fanfricik ♥ - Page 5 283655930 Fanfricik ♥ - Page 5 335580231 
Nekem ,mint mindig,most is tetszett Fanfricik ♥ - Page 5 464751818 ,bár az agyam elég nehezen akarja feldolgozni a szarvacskás Loree-t Fanfricik ♥ - Page 5 1622133865 Én mindig próbálok olvasás közben vizualizálni ,de ez most nem ment...Bármennyire is imádom a diadémes ötletet, valahogy nem tudom elképzelni hogyan nézhet benne ki Loree... Fanfricik ♥ - Page 5 3289141866 
Sue,amúgy Furry melyik szemébe könyököltél ? Úgy értem a jóba vagy a nem létező,helyébe ? Fanfricik ♥ - Page 5 1959207375 
Vissza az elejére Go down
DeloraMercel
Földi Halandó
Földi Halandó
DeloraMercel


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás ideje : 2013. May. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptyHétf. Júl. 01, 2013 10:18 am

Az új fejezet hosszával sajnos én sem vagyok megelégedve Lulu :D
De a tartalom az egész más :$ A ruhát én is vizualizáltam.. nagyon dögös kis páros lesz belőlük a harcmezőn Fanfricik ♥ - Page 5 1672448945 
A felszarvazós beszóláson nagyon nevettem. Nem is Tony Stark lenne, ha kihagyott volna egy ilyen poént.
De még így olvasva is olyan szépek lehetnek együtt :)
Nem tudná valaki megrajzolni őket? :$
Nekem nagyon béna a kézügyességem, de mások munkájában szeretek gyönyörködni :) Persze csak ha téged nem zavarna Lulu :)

Gratulálok a fejezethez, öröm volt olvasni!! Várom a folytatást! :)
Vissza az elejére Go down
http://delorafanficworld.blogspot.hu/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptyHétf. Júl. 01, 2013 9:47 am

Nem! Nem! Szerintem ez roppant találó elemzése volt a dolognak, mert én is ezt érzem. Lokinak kell a figyelem. Mindig is arra éhezett, szóval biztos elégedett azzal, hogy Loree-tól ezt megkapja. Az ő, mondhatni kifordult világában, lehet úgy is értelmezi, hogy Loree azért van, hogy védje őt. Az meg, hogy önszántából törődik is vele... Nos ez szerintem már az elégedettség netovábbja nála. Szóval igen, most békében van, mert ki van elégítve a komfort érzete. Csak azt hiszem nem akar igazán, hogy ennek gyorsan vége legyen, mert akkor megint nagyon kiállhatatlan lesz. XD Újra előjön a hisztis gyerek, aki képletesen, de csapkodni fogja az asztalt, mert nem kapja meg amit akart. Vagy nem csapkodja, de befordul magába, és megint képletesen elvonul a legsötétebb sarokba és onnan morog mindenre és mindenkire. Plusz abban is biztos vagyok, hogy azt is élvezi ha valaki függ tőle még ha nem is teljes mértékben. Az meg, hogy a kettőjük dolgára nem keresi a megfelelő szót, megint csak várható volt. az ilyen típusú emberek nem szeretnek lelkizni. Nem viselik el, ha elemzik őket és ők sem teszik ezt saját magukkal. Túlságosan félnek attól amit találhatnak az ajtó túloldalán és inkább ki sem nyitják. Egyszerűbb úgy tenniük, mintha ott sem lenne, mint szembenézni vele. Ezért nem tudják levetni a páncélt. Kíváncsi leszek, hogy mi lesz akkor, ha Loki egyszer mégis legyőzi magát és kinyitja azt az ajtót. :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptyVas. Jún. 30, 2013 5:47 am

Sue írta:

Amúgy érdekelne, hogy szerinted most Loki mit gondol a Loree-hoz fűződő kapcsolatáról. :) Már ha annak hívja. :D
Nem is tudom pontosan...szerintem most pillanatnyilag egy kis béke van a szívében...nem nagyon tudnám jobban megfogalmazni. Pillanatnyi és törékeny béke. Elfogadta Loreet, elfogadta, hogy nem akarja őt bántani, elfogadta, hogy Loreenak nagy veszteségek és fájdalmak voltak az életében. Azt hiszem, valahol elégedett, hogy mindent birtokol most Loree-val kapcsolatban. És éppen ezért nem zavarja az, - vagy inkább nem vesz róla tudomást - hogy közben Loree is mindent tud már lassan róla. Elhiteti magával, hogy ő irányít...Valahogy kialakult köztük egyfajta szimbiózis. Ők maguk sem tudják pontosan meghatározni ennek a nevét, inkább csak érzik. Lokinak könnyebb is, ha nem keresi ennek a nevét.
De minden bizonnyal komoly dolgok mennek végbe bennük. Loki először érzi azt, hogy valaki hozzá tartozik...valaki - még ha valahol erősebb is - de gyengébb, mint Ő és függ tőle...és ez a valaki még törődik is vele...
Szóval én is csak találgatok...Fanfricik ♥ - Page 5 2453078570
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptyVas. Jún. 30, 2013 5:31 am

Huh, hát ez kemény harc volt. Kicsit bele kellett könyökölnöm a szemébe, hogy jobb belátásra bírjam. XD

Amúgy érdekelne, hogy szerinted most Loki mit gondol a Loree-hoz fűződő kapcsolatáról. :) Már ha annak hívja. :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptyVas. Jún. 30, 2013 5:26 am

Na jól van Fury Igazgató, akkor most szépen vegye el a kezét a billentyűzettől, és engedje vissza a barinőmet a géphez...megértését ezúton is köszönöm!
Őrangyal angelic1 
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptyVas. Jún. 30, 2013 5:19 am

Ez igaz, hogy erősíti őket, meg ez most nem is igazi harc, de én a helyében egy igazi bevetésre valami szolidabb ruhát választanék. Valami olyat ami kevésbé feltűnő. Az igaz, hogy Thor is köthető Lokihoz, de ő nyilvánvaló, hogy milyen szinten, szóval csak a hülye akarna kikezdeni vele annak tudatába, hogy gyorsan letudja a dolgot. XD Amúgy nem biztos, hogy amit mindenki tud a Földön, más univerzumban nem tudják. Erre vannak a kémek meg a felderítés. :D Na de ezt ne vedd piszkálódásnak, mert tényleg tetszik a ruha és az is amit szimbolizál. És szerintem Lokinak is nagy szó, hogy Loree nem csak felveszi, de boldog is benne. Ez vitathatatlanul fontos. Csak néha az érzelmeket praktikusabb alárendelni a taktikának. (Neeem, nem Fury ír helyettem! Tagadom! Nem igaz! Nem ő! XD )
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptyVas. Jún. 30, 2013 4:57 am

Húúúú, and Sue is coming...Fanfricik ♥ - Page 5 3668024462 
Nos, nagyon-nagyon sajnálom, hogy ismét a legizgibb résznél hagytam abba, de sajnos csak ezek a rövid fejezetek szavatolják, hogy minden héten tudjak nektek frisset hozni.
Ami a ruhás eszmefuttatást illeti, abban teljesen igazad van. Ez nekem, írás közben így eszembe sem jutott. Ezzel a ruhával Loree célpontot csinált magából. De bevallom őszintén, nem hinném, hogy ez a dolog érdekelné...Ha valaki nem ismeri Loreet, a képességét, akkor még így sem tudhatja, hogy milyen képességgel rendelkezik. Max. annyit láthat rajta, hogy valami köze van Lokihoz...de ez speciel Thoron is látszódik.
A Bosszúállók élete - főleg Tony Stark miatt - a nyilvánosság előtt játszódik, így mindenki tud - vagy legalábbis tudni fog arról - hogy az Őrangyal ismét "működik" és új társa van, Loki személyében. Magyarul a Földön ebből nincs titok, más univerzumokban viszont elvileg Loree képességeit sem ismerik...
Szóval igen, elismerem, ez sebezhetővé teszi Loreet, viszont más részről tényleg erősíti a kapcsolatukat, szerintem szükségük van rá. Olyan kis aranyosak...Fanfricik ♥ - Page 5 1511130120 
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptyVas. Jún. 30, 2013 4:44 am

Nos, megjöttem, mint víz a szomjazónak. (Ohh, igen, hát persze, hogy modellt állok a szerénység szobrához. XD )

Szóval. Ki kell fejeznem abéli nem kis bánatomat, hogy a fejezet nagyon rövid volt. A ruha leírása tényleg nagyon részletes volt és én kapásból vizualizáltam is olyan szinten, hogy elkapott a késztetés, hogy lerajzoljam. Mondjuk az övvel már komolya gondjaim támadtak, mert legalább három koncepció merült fel bennem a leírás alapján, ugyanez a fejpánt kapcsán is, szóval egyenlőre parkolóvágányra tettem a dolgot. XD Már megint a harc előtt hagytad abba, hogy aki esetleg növeszti a körmét tudjon mit fogyasztani szombatig. Igazán megható a gondoskodásod. Manikűrősre már biztosan nem kell költenem. XD Loki nagyon cuki volt ezzel a rituálé dologgal, de kíváncsi leszek mennyire fogja tartani magát hozzá. Bár van egy olyan érzésem ,hogy kivételesen nagyon. Hacsak nem jön be valami extra zavaró tényező, mondjuk, hogy a chitauri hirtelen a nyakukba pottyan, amitől Lokira rátelepszik a köd, akkor szerintem az lesz a szitu, hogy inkább ő lesz a védő nem Loree. XD ami a csajt tuti frusztrálni fogja, de hát ez van. Lett egy hűséges követője. XD A másik véleményem inkább begy eszmefuttatás volt a ruhával kapcsolatosan. Mattről eddig nem derült ki, hogy lett volna különleges képessége, csak az, hogy szerette a tüzet, tehát a ruhán ennek a szimbólumnak semmi jelentősége, ha valaki nem ismeri a srácot. Loki meg Loree így viszont szerintem már túlzottan össze van öltözve. A gesztus szép is meg megható is, de szerintem taktikailag a leghatalmasabb bak, amit csak lőni lehet. Mert a ruha kétségtelenül mutatja, hogy összetartoznak, szóval nézzük a szitut az ellenség szemszögéből. Van egy asgardi istenünk, akiről tudjuk, hogy ritka szívós fajta, tehát valószínűleg őt vesszük célba elsőként, mert ha ő ki van pipálva már kevesebb a gond. Csakhogy a támadások fura mód, lepattognak róla, sőt igazából el sem érik. Oké, hogy isten, az is, hogy erős, de ez nonszensz. Aztán mit látunk? Hogy van egy csaj, aki sosincs túl messze tőle, nagyon is hasonló ruhát visel, és mellékesen fegyvert se nagyon használ, plusz róla is lepattognak a lövedékek. Ebből egyenesen következik, hogy ő lesz az aki miatt az asgardi sebezhetetlen és őt vesszük célba. Esetleg úgy, hogy közben Loki is tűz alatt legyen. Szóval az lesz a szitu amit Thor meg Tony is alkalmazott. Na már most ha valaki biztosra akar menni, tesz róla, hogy Loki ne jusson el Loree-hoz, az meg nem kérdés, hogy a csaj nem nagyon bírna ki egy ilyen ostromot. Szóval a végeredmény akár egyikük, vagy mindkettőjük halála is lehet. Én ilyen szempontból inkább egy Natasha jellegű ruhára voksolnék, mert az nem lenne ilyen nyilvánvaló árulójuk. Ott valószínűleg több időnek kellene eltelnie míg erre a konzekvenciára jutnak.
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptySzomb. Jún. 29, 2013 11:13 pm

Ez a fejezet is elképesztően tetszett! Loree ruhájának leírása szuper volt, fejpánt/diadém zseniális! Remek ötlet!Fanfricik ♥ - Page 5 459759068 
A fejezet vége pedig nagyon szép és aranyos volt!

Gratula Lulu, izgatottan várom a folytatást!Fanfricik ♥ - Page 5 3920004554 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptyPént. Jún. 28, 2013 10:13 pm

Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptySzer. Jún. 26, 2013 6:57 am

Köszi Delora, nagyon örülök, hogy tetszettek az új fejezetek és a már sokak által várt romantikus szál is tetszik! Fanfricik ♥ - Page 5 464751818
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
DeloraMercel
Földi Halandó
Földi Halandó
DeloraMercel


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás ideje : 2013. May. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptyKedd Jún. 25, 2013 10:44 am

Gyorsan pótoltam a hiányosságaimat, és elolvastam az új fejezeteket :) 
Egyszerűen fantasztikus. Végre kiderült Loree múltja, de annak örülök a legjobban, hogy kezdenek jóban lenni.. mi több, 
volt ott valami szikra féle is Fanfricik ♥ - Page 5 2774444739
Bezsongtam Fanfricik ♥ - Page 5 2453078570

Várom a folytatást!!
Vissza az elejére Go down
http://delorafanficworld.blogspot.hu/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptyVas. Jún. 23, 2013 7:20 am

Köszi Boszi!!!

Most hétvégén nagyon ügyi voltam, jó sokat írtam...remélem, tetszeni fog majd nektek! Fanfricik ♥ - Page 5 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptyVas. Jún. 23, 2013 1:05 am

Ez a fejezet is elképesztően tetszett! Be kell valljam Loree a kezdektől fogva szimpatikus volt, de az elmúlt néhány fejezetben nagyon megszerettem! Szerintem fantasztikusan erős nő (leginkább lekileg), na és Lokinak pont egy ilyen személyre van szüksége, mert ahhoz hogy Lokit ki lehessen csalogatni teljesen abból a bizonyos csigaházból , rengeteg erőre, kitartásra és türelemre van szükség!

Lulu a történet vezetéshez külön szeretnék gratulálni, mert egyszerűen zseniális!

Izgatottan várom a folytatás!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptySzomb. Jún. 22, 2013 11:59 pm

Köszi Adri a kommentet és egyáltalán nem zaklattál! Fanfricik ♥ - Page 5 1672448945
Új fejezet pedig valószínűleg majd szombaton lesz, próbálok minden héten egyet feltenni...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptySzomb. Jún. 22, 2013 11:13 pm

Hát csajok,megint nagyon jók voltatok  Fanfricik ♥ - Page 5 459759068!!!
Lulu, remek lett megint a fejezet :love:Az pedig csak jobban feldobta a napomat,hogy Loki és Loree között most már egyértelműen érezhető az a kis szikra  :dance:Utólag is bocsi amiért zaklattalak privátban  a romantikus részek miatt ,de sajnos én már csak ez a szerelem kereső csajszi maradok...Fanfricik ♥ - Page 5 3289141866   De ez a blog mellett kitartok a végsőkig :szivcsi:Olyan jól megtaláltad egyes szereplők stílusát(Loki,Stark),hogy az egyszerűen.....*sóhaj*

A kövi fejezet mikorra várható ???  Fanfricik ♥ - Page 5 2750705302
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptySzomb. Jún. 22, 2013 9:34 am

Komolyan üldözni fog a hálám ha valami használhatóval rukkolsz elő. Sajnos én is olyan reménytelen páncéllakó vagyok, mint Loki. :(
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptySzomb. Jún. 22, 2013 9:30 am

Sue írta:
De szeretném hinni, hogy meg lehet csinálni, meg az esetleges technikai javaslat is igazán tudna érdekelni. :)...
Dolgozom rajta...Fanfricik ♥ - Page 5 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptySzomb. Jún. 22, 2013 9:23 am

Végül is ez lefedi a tézisemet. Mert csak azért volt képes bocsánatot kérni, mert érezte, hogy van bennük némi hasonlóság, meg azt, hogy törődött vele. Azért az ilyet meg lehet érezni, fokozottan akkor ha veszni látjuk. Bár ez alap természet része az embereknél, hogy mindent csak akkor tudnak értékelni amikor már nincs, addig meg totál természetesnek veszik. :)
A csigaházas dolognál meg nem vagyok biztos benne, hogy ki lehet "gyógyulni" belőle. Ehhez valami nagy plusz kellene. Nagy bizalom, vagy nagy bátorság, vagy nem is tudom mi. De szeretném hinni, hogy meg lehet csinálni, meg az esetleges technikai javaslat is igazán tudna érdekelni. :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptySzomb. Jún. 22, 2013 9:07 am

Nos, ki kell ábrándítsalak, a főhősnőimet 80-90%-ban magamról szoktam mintázni - ciki - úgyhogy nem, Loree nem éppen az a tipikusan vonzó nő. Szerintem Loki számára az benne a vonzó, hogy törődik vele, hogy kitartó és bár sokat harcolnak egymással, de Loree azért harcol vele, hogy mellette harcoljon...harcol a "rossz Lokival", hogy a "jó Loki" a felszínre törhessen, hogy jobb legyen az élete...Élete során eddig még nem sokat találkozhatott effajta önzetlenséggel.
Abban én is egészen biztos vagyok, hogy azonnal, amikor valami rizikó, vagy bonyodalom kerül ismét a képbe, akkor Loki nem fog teketóriázni és ismét visszahúzódik a csigaházába...talán nem olyan mélyre, de biztos, hogy Loree megint énekelgetheti neki egy darabig a "csiga-biga gyere ki"-t...Fanfricik ♥ - Page 5 3668024462
És hogy mikor ment végbe az átalakulás...hmmm...szerintem az első bocsánatkérés után kezdődött. Amikor a folyosón Loree után ment, aki nem akart vele szóba állni és mentálisan kért tőle bocsánatot...mikor Loree megszédült és átkarolta a derekát...valahol talán akkor...Fanfricik ♥ - Page 5 1672448945
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 EmptySzomb. Jún. 22, 2013 8:54 am

Szerintem most már van gyanúja a tükörképük láttán. XD Ha mégse, igencsak vak. :D Amúgy át tudom érezni a dolgot. Nem akarom folyton a személyes élményeimmel untatni a jelenlévőket, de tény, hogy ha valaki ehhez nincs hozzászokva, igencsak kemény munkába kerül megszokni, elfogadni sőt akár élvezni is a dolgot, ahelyett, hogy elugrálna vagy rángatná magát, mint egy idegbeteg. Bár még mindig nem tudjuk, hogy Loree hogyan is néz ki, de biztos nagyon vonzó lehet. :D Amúgy Loki védekező reakciója is teljesen megérthető. Mindez csak azt a célt szolgálja, hogy ne kelljen beismernie, hogy neki is vannak érzelmei, ő is el tud gyengülni. A helyzet az, hogy bár engedett betekintést, de még mindig viseli a páncélt. És nagyon nem lesz egyszerű feladat lemondania róla. Ha időnként ki is lép belőle, amint veszélyben érzi magát, úgy fog utána kapni, mint fuldokló a szalmaszál után. Elemi részévé vált ez a védekező mechanizmus. Amúgy ez az átalakulós kérdés tényleg érdekes, hogy mikor eshetett meg, mer valóban észrevehetetlen. Ha tippelnem kellene, akkor azt mondanám, hogy talán akkor, amikor először látta, hogy Loree is hasonló terhek alatt roskadozik, mint ő, és amikor megérezte, hogy tényleg törődik vele. :)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fanfricik ♥ - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fanfricik ♥
Vissza az elejére 
5 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Média :: FanArt-
Ugrás: